hotel-booking-plugin - en to uk_UA translation catalogue (1934 entries)

en:  &#215; %d night |  &#215; %d nights
uk_UA[0]:  &#215; %d доба
uk_UA[1]:  &#215; %d доби
uk_UA[2]:  &#215; %d діб

en:  &#215; %d time |  &#215; %d times
uk_UA[0]:  &#215; %d раз
uk_UA[1]:  &#215; %d рази
uk_UA[2]:  &#215; %d разів

en:  There was %2$d failure. |  There were %2$d failures.
uk_UA[0]: Сталася %2$d помилка.
uk_UA[1]: Сталося %2$d помилки.
uk_UA[2]: Сталося %2$d помилок.

en:  and %d child |  and %d children
uk_UA[0]: та %d дитина
uk_UA[1]: та %d дітей
uk_UA[2]: та %d дітей

en:  from %s - till %s
uk_UA:  з %s - до %s

en: "%s" email will not be sent: there is no customer email in the booking.
uk_UA: "%s" лист не буде надіслано: у бронюванні відсутня адреса електронної пошти клієнта.

en: "%s" mail sending is failed.
uk_UA: "%s" не вдалося надіслати.

en: "%s" mail sending to admin is failed.
uk_UA: "%s" не вдалося надіслати адміністратору.

en: "%s" mail was sent to admin.
uk_UA: "%s" було надіслано адміністратору.

en: "%s" mail was sent to customer.
uk_UA: "%s" лист надісланий клієнту.

en: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; has been added to your reservation. | %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; have been added to your reservation.
uk_UA[0]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; було додано до вашого бронювання.
uk_UA[1]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; було додано до вашого бронювання.
uk_UA[2]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; було додано до вашого бронювання.

en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: %1$s is enabled, but the <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> option is disabled. Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate. Otherwise, %1$s will only work in Test Mode.
uk_UA: %1$s увімкнений, але опцію <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> вимкнено. Будь ласка, увімкніть SSL та переконайтеся, що ваш сервер має дійсний SSL сертифікат. Інакше, %1$s працюватиме лише у тестовому режимі.

en: %1$s on %2$s
uk_UA: %1$s %2$s

en: %1$s. See the <a href="%2$s" target="_blank">full list</a>.
uk_UA: %1$s. Переглянути <a href="%2$s" target="_blank">весь список</a>.

en: %d URL pulled for parsing. | %d URLs pulled for parsing.
uk_UA[0]: %d URL взято для аналізу.
uk_UA[1]: %d URL взято для аналізу.
uk_UA[2]: %d URL взято для аналізу.

en: %d adult | %d adults
uk_UA[0]: %d дорослий
uk_UA[1]: %d дорослих
uk_UA[2]: %d дорослих

en: %d child | %d children
uk_UA[0]: %d дитина
uk_UA[1]: %d дітей
uk_UA[2]: %d дітей

en: %d guest | %d guests
uk_UA[0]: %d гість
uk_UA[1]: %d гостя
uk_UA[2]: %d гостей

en: %d item
uk_UA: %d елемент

en: %d items
uk_UA: %d елементів

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: %1$d event found in calendar %2$s | %1$d events found in calendar %2$s
uk_UA[0]: %1$d подію знайдено в календарі %2$s
uk_UA[1]: %1$d події знайдено в календарі %2$s
uk_UA[2]: %1$d подій знайдено в календарі %2$s

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: Calendar file is not empty, but there are no events in %s
uk_UA: Файл календаря не порожній, але не містить жодної події в %s

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: Calendar source is empty (%s)
uk_UA: Джерело календаря порожнє (%s)

en: %s - copy
uk_UA: %s - копіювати

[ctx: %s - error description]
en: Parse error. %s
uk_UA: Розбір помилки. %s

en: %s accommodation found | %s accommodations found
uk_UA[0]: Знайдено %s помешкання
uk_UA[1]: Знайдено %s помешкання
uk_UA[2]: Знайдено %s помешкань

en: %s accommodation selected. | %s accommodations selected.
uk_UA[0]: %s помешкання обране.
uk_UA[1]: %s помешкання обрані.
uk_UA[2]: %s помешкань обрано.

en: %s is a required field.
uk_UA: %s - обов'язкове поле.

en: %s is available for selected dates.
uk_UA: %s доступно для вибраних дат.

en: %s is not a valid email address.
uk_UA: %s неправильна адреса електронної пошти.

en: %s night | %s nights
uk_UA[0]: %s ніч
uk_UA[1]: %s ночі
uk_UA[2]: %s ночей

en: %site_title% - Booking #%booking_id% Cancelled
uk_UA: %site_title% - Бронювання #%booking_id% Скасоване

en: %site_title% - Booking #%booking_id% Confirmed
uk_UA: %site_title% - Бронювання #%booking_id% Підтверджене

en: %site_title% - Booking #%booking_id% is placed
uk_UA: %site_title% - Бронювання #%booking_id% отримане

en: %site_title% - Confirm your booking #%booking_id%
uk_UA: %site_title% - Підтвердіть ваше бронювання #%booking_id%

en: %site_title% - New booking #%booking_id%
uk_UA: %site_title% - Нове бронювання #%booking_id%

en: %site_title% - Your booking #%booking_id% is approved
uk_UA: %site_title% - Ваше бронювання #%booking_id% підтверджено

en: %site_title% - Your booking #%booking_id% is cancelled
uk_UA: %site_title% - Ваше бронювання #%booking_id% скасовано

en: %site_title% - account details
uk_UA: %site_title% - деталі акаунта

en: &#197;land Islands
uk_UA: Аландські острови

en: &lt; Prev
uk_UA: « Назад

en: 2Checkout "Order Created" notification received.
uk_UA: Сповіщення "замовлення створено" отримано від 2Checkout.

en: 2Checkout fraud review failed
uk_UA: Перевірка 2checkout на шахрайство неуспішна.

en: 2Checkout fraud review in progress
uk_UA: 2checkout проводить перевірку на шахрайство

en: 2Checkout fraud review passed
uk_UA: Перевірка 2checkout на шахрайство пройшла успішно

en: <a href="%s">Upgrade to Premium</a> to enable this feature.
uk_UA: <a href="%s">Перейдіть на Преміум версію</a>, щоб скористатися цією функцією.

en: <code>Please select Accommodation Type and click Create Rate button to continue.</code>
uk_UA: <code>Будь ласка, спочатку оберіть тип помешкання та наситність кнопку "Створити тариф", щоб продовжити.</code>

en: <strong>Note:</strong> Payment methods will appear on the checkout page only when Confirmation Upon Payment is enabled in Accommodation > Settings > General > Confirmation Mode.
uk_UA: <strong>Зауважте:</strong> Способи оплати з'являться на сторінці оформлення бронювання лише у режимі "Підтвердження шляхом оплати". Перевірте у меню Помешкання > Налаштування > Загальне > Режим підтвердження бронювання.

en: A database error.
uk_UA: Помилка бази даних.

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
uk_UA: Ключ API створено. Переконайтесь що зробили копію нового ключа. Секретний ключ буде приховано після того як ви залишите цю сторінку.

en: API Key updated successfully.
uk_UA: Ключ API оновлено.

en: API key
uk_UA: API ключ

en: ASC - from lowest to highest values (1, 2, 3). DESC - from highest to lowest values (3, 2, 1).
uk_UA: ASC - від меншого до більшого (1, 2, 3). DESC - від більшого до меншого (3, 2, 1).

en: Abandoned <span class="count">(%s)</span> | Abandoned <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Занедбано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Занедбано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Занедбано <span class="count">(%s)</span>

en: Abort Process
uk_UA: Перервати процес

en: Aborting...
uk_UA: Переривання...

en: Access type of these keys.
uk_UA: Тип доступу цих ключів.

en: Accommodation
uk_UA: Помешкання

en: Accommodation #%d
uk_UA: Помешкання #%d

en: Accommodation #%s
uk_UA: Помешкання #%s

en: Accommodation Categories
uk_UA: Категорії помешкання

en: Accommodation Category
uk_UA: Категорія помешкання

en: Accommodation Rate Description
uk_UA: Опис тарифу помешкання

en: Accommodation Rate Title
uk_UA: Назва тарифу помешкання

en: Accommodation Rate: %s
uk_UA: Тариф проживання: %s

en: Accommodation Rates List
uk_UA: Список тарифів помешкання

en: Accommodation Reviews
uk_UA: Відгуки про помешкання

en: Accommodation Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок за помешкання

en: Accommodation Tag
uk_UA: Позначка помешкання

en: Accommodation Tags
uk_UA: Позначки помешкання

en: Accommodation Taxes
uk_UA: Податки на помешкання

en: Accommodation Taxes Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок податку на помешкання

en: Accommodation Type
uk_UA: Тип помешкання

en: Accommodation Type Bed
uk_UA: Ліжко типу помешкання

en: Accommodation Type Categories
uk_UA: Категорії типу помешкання

en: Accommodation Type Gallery
uk_UA: Галерея типу помешкання

en: Accommodation Type ID
uk_UA: ID типу помешкання

en: Accommodation Type Link
uk_UA: Посилання на тип помешкання

en: Accommodation Type Title
uk_UA: Назва типу помешкання

en: Accommodation Type is not valid.
uk_UA: Тип помешкання недійсний.

en: Accommodation Type:
uk_UA: Тип помешкання:

en: Accommodation Type: %s
uk_UA: Тип помешкання: %s

en: Accommodation Types
uk_UA: Типи помешкань

en: Accommodation Types Listing
uk_UA: Список типів помешкань

en: Accommodation count is not valid.
uk_UA: Неправильна кількість помешкань.

en: Accommodation generated. | %s accommodations generated.
uk_UA[0]: Помешкання згенеровано
uk_UA[1]: %s помешкання згенеровано
uk_UA[2]: %s помешкань згенеровано

en: Accommodation is already booked.
uk_UA: Помешкання вже заброньоване.

en: Accommodation pagination
uk_UA: Кількість помешкань на сторінці

en: Accommodation updated.
uk_UA: Помешкання оновлено.

en: Accommodation(s) reservation
uk_UA: Бронювання помешкання

en: Accommodation:
uk_UA: Помешкання:

en: Accommodation: %s
uk_UA: Помешкання: %s

en: Accommodation: <a href="%1$s">%2$s</a>
uk_UA: Помешкання: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Accommodations
uk_UA: Помешкання

en: Accommodations are not available.
uk_UA: Помешкання недоступні.

en: Account
uk_UA: Акаунт

en: Account Number
uk_UA: Номер аккаунта

en: Account creation
uk_UA: Створення акаунту

en: Account data updated.
uk_UA: Дані акаунта оновлено.

en: Accounts
uk_UA: Акаунти

en: Action
uk_UA: Дія

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Activate License
uk_UA: Активувати ліцензію

en: Active
uk_UA: Активний

en: Active Accommodations:
uk_UA: Активні помешкання:

en: Active:
uk_UA: Активні:

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add "Booking Confirmation" shortcode to your "Booking Confirmed" and "Reservation Received" pages to show more details about booking or payment.<br/>Click "Update Pages" to apply all changes automatically or skip this notice and add "Booking Confirmation" shortcode manually.<br/><b><em>This action will replace the whole content of the pages.</em></b>
uk_UA: Додайте короткий код "Підтвердження бронювання" до сторінок "Бронювання підтверджене" та "Бронювання отримане" для того, щоб показати більше деталей бронювання та оплати. <br/>Натисніть "Оновити сторінки", щоб застосувати ці зміни автоматично або пропустіть це повідомлення та додайте короткий код "Підтвердження бронювання" самостійно.<br/><b><em> Ця дія повністю замінить вміст сторінок.</em></b>

en: Add Accommodation
uk_UA: Додати помешкання

en: Add Bed Type
uk_UA: Додати тип ліжка

en: Add Gallery To Accommodation Type
uk_UA: Додати галерею до типу помешкання

en: Add New Accommodation
uk_UA: Додати помешкання

[ctx: Add New Accommodation]
en: Add New
uk_UA: Додати нове

en: Add New Accommodation Category
uk_UA: Додати категорію помешкання

en: Add New Accommodation Tag
uk_UA: Додати позначку помешкання

en: Add New Accommodation Type
uk_UA: Додати новий тип помешкання

[ctx: Add New Accommodation Type]
en: Add Accommodation Type
uk_UA: Додати тип помешкання

en: Add New Amenity
uk_UA: Додати зручність

en: Add New Attribute
uk_UA: Додати новий атрибут

[ctx: Add New Attribute]
en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New Booking
uk_UA: Додати бронювання

[ctx: Add New Booking]
en: Add New Booking
uk_UA: Додати нове бронювання

en: Add New Calendar
uk_UA: Додати новий календар

en: Add New Coupon
uk_UA: Додати новий купон

[ctx: Add New Coupon]
en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New Payment
uk_UA: Додати платіж

[ctx: Add New Payment]
en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New Rate
uk_UA: Додати тариф

[ctx: Add New Rate]
en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New Season
uk_UA: Додати сезон

[ctx: Add New Season]
en: Add New
uk_UA: Додати новий

en: Add New Season Price
uk_UA: Додати ціну сезону

en: Add New Service
uk_UA: Додати послугу

[ctx: Add New Service]
en: Add New
uk_UA: Додати нову

en: Add Payment Manually
uk_UA: Додати платіж вручну

en: Add Variation
uk_UA: Додати варіацію

en: Add gallery
uk_UA: Додати галерею

en: Add image
uk_UA: Додати зображення

en: Add key
uk_UA: Додати ключ

en: Add length of stay
uk_UA: Додайте тривалість перебування

en: Add new
uk_UA: Додати новий

en: Add new %s
uk_UA: Додати нове %s

en: Add or remove amenities
uk_UA: Додати чи видалити зручності

en: Add or remove categories
uk_UA: Додайте або видаліть категорії

en: Add or remove tags
uk_UA: Додати або видалити позначки

en: Add rule
uk_UA: Додати правило

en: Add, remove or replace accommodations in the original booking.
uk_UA: Додати, видалити або замінити помешкання в оригінальному бронюванні.

en: Additional Information
uk_UA: Додаткова інформація

en: Additional Services
uk_UA: Додаткові послуги

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Address 1
uk_UA: Адреса 1

en: Address 2
uk_UA: Адреса 2

en: Address is required.
uk_UA: Необхідно вказати свою адресу

en: Admin Emails
uk_UA: Листи адміну

en: Administrator Email
uk_UA: Email адміністратора

en: Adults
uk_UA: Дорослі

en: Adults number is not valid
uk_UA: Неправильна кількість дорослих

en: Adults number is not valid.
uk_UA: Неправильна кількість дорослих.

en: Adults/Guests
uk_UA: Дорослих/Гостей

en: Adults:
uk_UA: Дорослі:

en: Adults:
uk_UA: Дорослі:

en: Adults: %s
uk_UA: Дорослі: %s

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Afghan afghani
uk_UA: Афганський афгані

en: Afghanistan
uk_UA: Афганістан

en: After
uk_UA: Після

en: After with space
uk_UA: Праворуч з пробілом

en: Age of Child
uk_UA: Вік дитини

en: Albania
uk_UA: Албанія

en: Albanian lek
uk_UA: Албанський лек

en: Algeria
uk_UA: Алжир

en: Algerian dinar
uk_UA: Алжирський динар

en: All
uk_UA: Всі

en: All %s
uk_UA: Всі %s

en: All Accommodation Categories
uk_UA: Усі категорії помешкання

en: All Accommodation Tags
uk_UA: Усі позначки помешкань

en: All Accommodation Types
uk_UA: Всі типи помешкань

en: All Amenities
uk_UA: Усі зручності

en: All Bookings
uk_UA: Усі бронювання

en: All Coupons
uk_UA: Всі купони

en: All Statuses
uk_UA: Всі статуси

en: All accommodation types
uk_UA: Всі типи помешкань

en: All done! %1$d booking was successfully added. | All done! %1$d bookings were successfully added.
uk_UA[0]: Зроблено! %1$d бронювання вдало додане.
uk_UA[1]: Зроблено! %1$d бронювання вдало додане.
uk_UA[2]: Зроблено! %1$d бронювання вдало додане.

en: Allow customers to create an account during checkout.
uk_UA: Дозволити кліэнтам створювати акаунт під час оформлення замовлення.

en: Allow customers to log into their existing account during checkout.
uk_UA: Дозволити клієнтам вхід в свій існуючий обліковий запис під час оформлення замовлення.

en: Allow guests to <a href="%s" target="_blank">submit star ratings and reviews</a> evaluating your accommodations.
uk_UA: Запропонуйте гостю <a href="%s" target="_blank">залишати відгуки та оцінки</a> для ваших номерів та послуг.

en: Amenities
uk_UA: Зручності

en: Amenities:
uk_UA: Зручності:

en: Amenity
uk_UA: Зручність

en: American Samoa
uk_UA: Американське Самоа

en: Amount
uk_UA: Вартість

en: Amount: %s
uk_UA: Сума: %s

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
uk_UA: Обліковий запис з цим ім'ям вже зареєстрований. Буль ласка, оберіть інше.

en: An account with this email already exists. Please, log in.
uk_UA: Акаунт з цією електронною адресою вже існує. Будь ласка, авторизуйтесь.

en: An error has occurred
uk_UA: Сталася помилка

en: An error has occurred, please try again later.
uk_UA: Сталася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: An error has occurred. Please try again later.
uk_UA: Виникла помилка. Будь ласка, спробуйте знову пізніше.

en: Andorra
uk_UA: Андорра

en: Angola
uk_UA: Ангола

en: Angolan kwanza
uk_UA:  Ангольська кванза

en: Anguilla
uk_UA: Ангілья

en: Antarctica
uk_UA: Антарктика

en: Antigua and Barbuda
uk_UA: Антигуа і Барбуда

en: Any
uk_UA: Будь-який

en: Applied for days
uk_UA: Застосувати для днів

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Apply deposit to bookings made in at least the selected number of days prior to the check-in date. Otherwise, the full amount is charged.
uk_UA: Приміняти завдаток лише до бронювань, зроблених щонайменше за ту кількість днів до дати прибуття, яку ви обрали у цьому полі. Інакше сплачується повна сума.

en: Approval Time for User
uk_UA: Час на підтвердження бронювання клієнтом

en: Approved Booking Email
uk_UA: Лист про підтверджене бронювання

en: Approved Booking Email (via payment)
uk_UA: Лист про бронювання підтверджене оплатою

en: Argentina
uk_UA: Аргентина

en: Argentine peso
uk_UA: Аргентинський песо

en: Argentinean
uk_UA: Аргентинська

en: Armenia
uk_UA: Вірменія

en: Armenian dram
uk_UA: Вірменський драм

en: Aruba
uk_UA: Аруба

en: Aruban florin
uk_UA: Арубський флорін

en: Ascending (1, 2, 3)
uk_UA: Висхідний (1, 2, 3)

en: Attribute
uk_UA: Атрибут

en: Attributes
uk_UA: Атрибути

en: Attributes let you define extra accommodation data, such as location or type. You can use these attributes in the search availability form as advanced search filters.
uk_UA: Атрибути дозволяють вам відобразити необхідну інформацію про ваше житло в оренді, наприклад, локація чи тип помешкання. Ви можете додати атрибути як параметри сортування до форми пошуку помешкання.

en: Attributes:
uk_UA: Атрибути:

en: Australia
uk_UA: Австралія

en: Australian dollar
uk_UA: Австралійський долар

en: Austria
uk_UA: Австрія

en: Author
uk_UA: Автор

en: Author:
uk_UA: Автор:

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Automatically create an account for a user at checkout.
uk_UA: Автоматично створити акаунт користувача при оформленні замовлення.

en: Automatically delete sync logs older than
uk_UA: Автоматично видаляти журнал змін синхронізації давніші за

en: Availability
uk_UA: Доступність

[ctx: Availability]
en: Free
uk_UA: Вільне

en: Availability Calendar
uk_UA: Календар доступності

en: Availability Search Form
uk_UA: Форма пошуку вільних місць

en: Availability Search Results
uk_UA: Результати пошуку наявності вільних місць

en: Available
uk_UA: Доступно

en: Available Services
uk_UA: Доступні сервіси

en: Azerbaijan
uk_UA: Азербайджан

en: Azerbaijani manat
uk_UA: Азербайджанський манат

en: Back
uk_UA: Назад

en: Background Color
uk_UA: Колір фону

en: Bahamas
uk_UA: Багамські острови

en: Bahamian dollar
uk_UA: Багамський долар

en: Bahrain
uk_UA: Бахрейн

en: Bahraini dinar
uk_UA: Бахрейнський динар

en: Bangladesh
uk_UA: Бангладеш

en: Bangladeshi taka
uk_UA: Бангладеська така

en: Barbadian dollar
uk_UA: Барбадоський долар

en: Barbados
uk_UA: Барбадос

en: Base Color
uk_UA: Основний колір

en: Base price
uk_UA: Початкова ціна

en: Based on your search parameters
uk_UA: Виходячи з параметрів пошуку

en: Beanstream Payment Error: %s
uk_UA: Помилка оплати Beanstream: %s

en: Bed Type
uk_UA: Тип ліжка

en: Bed Type:
uk_UA: Тип ліжка:

en: Bed Type: %s
uk_UA: Тип ліжка: %s

en: Bed Types
uk_UA: Тип ліжка

en: Bed type
uk_UA: Тип ліжка

en: Before
uk_UA: Перед

en: Before with space
uk_UA: Зліва з пробілом

en: Belarus
uk_UA: Білорусь

en: Belarusian ruble
uk_UA: Білоруський рубль

en: Belarusian ruble (old)
uk_UA: Білоруський рубль (старий)

en: Belau
uk_UA: Белау

en: Belgium
uk_UA: Бельгія

en: Belize
uk_UA: Беліз

en: Belize dollar
uk_UA: Белізський долар

en: Benin
uk_UA: Бенин

en: Bermuda
uk_UA: Бермудські острови

en: Bermudian dollar
uk_UA: Бермудський долар

en: Bhutan
uk_UA: Бутан

en: Bhutanese ngultrum
uk_UA: Бутанський нгултрум

en: Billing Info
uk_UA: Інформація про платника

en: Binary
uk_UA: Бінарний

en: Bitcoin
uk_UA: Біткоін

en: Block Editor
uk_UA: Блоковий редактор

en: Block accommodation
uk_UA: Заблокувати помешкання

en: Blocked
uk_UA: Заблоковане

en: Body Background Color
uk_UA: Колір фону тіла

en: Body Text Color
uk_UA: Колір тексту тіла

en: Bol&iacute;var soberano
uk_UA: Венесуельський болівар

en: Bolivia
uk_UA: Болівія

en: Bolivian boliviano
uk_UA: Болівійський болівіано

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
uk_UA: Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба

en: Book
uk_UA: Забронювати

en: Book Button
uk_UA: Кнопка бронювання

en: Book Now
uk_UA: Забронювати зараз

en: Book button behavior on the search results page
uk_UA: Дія кнопки "Забронювати" на сторінці результатів пошуку

en: Booked
uk_UA: Заброньовано

en: Booking
uk_UA: Бронювання

en: Booking #%d
uk_UA: Бронювання #%d

en: Booking #%s
uk_UA: Бронювання #%s

en: Booking #%s is cancelled by customer.
uk_UA: Бронювання #%s скасовано клієнтом.

en: Booking #%s is confirmed by customer.
uk_UA: Бронювання #%s підтверджене клієнтом.

en: Booking #%s is confirmed by payment.
uk_UA: Бронювання #%s підтверджене оплатою.

en: Booking #%s is pending for Administrator approval.
uk_UA: Бронювання #%s чекає підтвердження адміністратора.

en: Booking Calendar
uk_UA: Календар бронювання

en: Booking Cancelation
uk_UA: Скасування бронювання

en: Booking Cancelation Page
uk_UA: Сторінка скасування бронювання

en: Booking Canceled
uk_UA: Бронювання скасоване

en: Booking Canceled Page
uk_UA: Сторінка скасованого бронювання

en: Booking Cancellation
uk_UA: Скасування бронювання

en: Booking Cancelled
uk_UA: Бронювання скасоване

en: Booking Confirmation
uk_UA: Підтвердження бронювання

en: Booking Confirmation and Search Results pages are required to handle bookings. Press "Install Pages" button to create and set up these pages. Dismiss this notice if you already installed them.
uk_UA: Сторінки підтвердження бронювання та результатів пошуку необхідні для обробки бронювань. Натисніть "Встановити сторінки", щоб створити та встановити ці сторінки. Пропустіть це повідомлення, якщо ви вже встановили їх.

en: Booking Confirmed
uk_UA: Бронювання підтверджене

en: Booking Confirmed Page
uk_UA: Сторінка "Бронювання підтверджене"

en: Booking Details
uk_UA: Деталі бронювання

en: Booking Edit Link
uk_UA: Посилання на редагування бронювання

en: Booking Form
uk_UA: Форма бронювання

en: Booking ID
uk_UA: ID бронювання

en: Booking Information
uk_UA: Інформація про бронювання

en: Booking Rules
uk_UA: Правила бронювання

en: Booking Total Price
uk_UA: Загальна сума бронювання

en: Booking buffer
uk_UA: Резервний час бронювання

en: Booking dates between
uk_UA: Дати бронювання між

en: Booking imported with UID %1$s.<br />Summary: %2$s.<br />Description: %3$s.<br />Source: %4$s.
uk_UA: Бронювання імпортовані з UID %1$s.<br />Підсумок: %2$s.<br />Опис: %3$s.<br />Джерело: %4$s.

en: Booking imported with UID %s.
uk_UA: Бронювання імпортоване з UID %s.

en: Booking is already canceled.
uk_UA: Бронювання вже скасовано.

en: Booking is already confirmed.
uk_UA: Бронювання вже підтверджено.

en: Booking is blocked due to maintenance reason. Please try again later.
uk_UA: Бронювання неможливе через технічне обслуговування. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Booking rules saved.
uk_UA: Правила бронювання збережено.

[ctx: Booking status]
en: Abandoned
uk_UA: Занедбано

[ctx: Booking status]
en: Cancelled
uk_UA: Скасовано

[ctx: Booking status]
en: Confirmed
uk_UA: Підтверджене

[ctx: Booking status]
en: Pending
uk_UA: В очікуванні

[ctx: Booking status]
en: Pending Admin
uk_UA: До огляду адміністратором

[ctx: Booking status]
en: Pending Payment
uk_UA: Очікує оплати

[ctx: Booking status]
en: Pending User Confirmation
uk_UA: Очікує підтвердження клієнта

en: Booking status changed. | %s booking statuses changed.
uk_UA[0]: Статус бронювання змінено.
uk_UA[1]: %s статуси бронювання змінено.
uk_UA[2]: %s статусів бронювання змінено.

en: Booking was edited.
uk_UA: Бронювання відредаговано.

en: Booking:
uk_UA: Бронювання:

en: Bookings
uk_UA: Бронювання

en: Bosnia and Herzegovina
uk_UA: Боснія і Герцеговина

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
uk_UA: Конвертовна марка

en: Botswana
uk_UA: Ботсвана

en: Botswana pula
uk_UA: Ботсванська пула

en: Bouvet Island
uk_UA: Острів Буве́

en: Braintree Payment Error: %s
uk_UA: Помилка платежу Braintree: %s

en: Braintree gateway cannot be enabled due to some problems: %s
uk_UA: Шлюз Braintree не може бути задіяно через технічні проблеми: %s

en: Braintree submitted for settlement (Transaction ID: %s)
uk_UA: Braintree відправлено у обробку (Номер транзакції: %s)

en: Braintree transaction voided
uk_UA: Транзакцію Braintree анульовано

en: Brazil
uk_UA: Бразилія

en: Brazilian real
uk_UA: Бразильський реал

en: British Indian Ocean Territory
uk_UA: Британська територія в Індійському океані

en: British Virgin Islands
uk_UA: Британські Віргінські Острови

en: Brunei
uk_UA: Бруней

en: Brunei dollar
uk_UA: Брунейський долар

en: Buffer time.
uk_UA: Резервний час

en: Bulgaria
uk_UA: Болгарія

en: Bulgarian lev
uk_UA: Болгарський лев

en: Burkina Faso
uk_UA: Буркіна-Фасо

en: Burmese kyat
uk_UA: М'янмський к'ят

en: Burundi
uk_UA: Бурунді

en: Burundian franc
uk_UA: Бурундійський франк

en: By admin manually
uk_UA: Адміністратором вручну

en: By customer via email
uk_UA: Клієнтом (посилання в листі)

en: By enabling this option you can avoid errors related to displaying your terms & conditions inline for website pages created in page builders.
uk_UA: Увімкнувши цього параметра ви можете уникнути помилок відображення ваших правил та умов для сторінок, створених в конструкторі сторінок.

en: By providing your IBAN and confirming this payment, you are authorizing this merchant and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and your bank to debit your account in accordance with those instructions. You are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited.
uk_UA: Надаючи ваш IBAN та підтверджуючи цей платіж, ви авторизуєте цього продавця та Stripe, нашого провайдера онлайн-платежів, надіслати розпорядження вашому банку списати з вашого рахунку і ваш банк спише з вашого рахунку у відповідності до цього розпорядження. Ви маєте право на повернення коштів від вашого банку відповідно до правил та умов угоди з вашим банком. Запит на повернення має бути зроблено протягом 8 тижнів від дати списання з вашого рахунку.

en: CFP franc
uk_UA: Французький тихоокеанський франк

en: Calendar
uk_UA: Календар

en: Calendar Theme
uk_UA: Тема календаря

en: Calendar URL
uk_UA: URL календаря

en: Calendars Sync Status
uk_UA: Статус синхронізації календарів

en: Calendars Synchronization
uk_UA: Синхронізація календарів

en: Calendars Synchronization Scheduler
uk_UA: Графік синхронізації календарів

en: Calendars Synchronization Status
uk_UA: Статус синхронізації календарів

en: Cambodia
uk_UA: Камбоджа

en: Cambodian riel
uk_UA: Камбоджійський рієль

en: Cameroon
uk_UA: Камерун

en: Can't charge the payment again: payment's flow already completed.
uk_UA: Повторний платіж неможливий: платіж вже завершено.

en: Canada
uk_UA: Канада

en: Canadian dollar
uk_UA: Канадський долар

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cancel Booking
uk_UA: Відмінити бронювання

en: Cancel your booking
uk_UA: Скасуйте бронювання

en: Cancelation of your booking is not possible for some reason. Please contact the website administrator.
uk_UA: Скасування бронювання неможливе з якоїсь причини. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Cancellation Details (if enabled)
uk_UA: Деталі скасування бронювання (якщо увімкнено)

en: Cancellation Details Template
uk_UA: Шаблон "Деталі скасування"

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Скасовано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Скасовано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Скасовано <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled Booking Email
uk_UA: Лист про скасування бронювання

en: Cancelling...
uk_UA: Скасування...

en: Cannot import new event. Dates from %1$s to %2$s are partially blocked by booking %3$s. | Cannot import new event. Dates from %1$s to %2$s are partially blocked by bookings %3$s.
uk_UA[0]: Неможливо імпортувати нову подію. Дати з %1$s по %2$s частково блокуються бронюванням %3$s.
uk_UA[1]: Неможливо імпортувати нову подію. Дати з %1$s по %2$s частково блокуються бронюванням %3$s.
uk_UA[2]: Неможливо імпортувати нову подію. Дати з %1$s по %2$s частково блокуються бронюванням %3$s.

en: Cannot read uploaded file
uk_UA: Завантажений файл не можна прочитати

en: Capacity
uk_UA: Вміщує

en: Cape Verde
uk_UA: Кабо-Верде

en: Cape Verdean escudo
uk_UA: Ескудо Кабо-Верде

en: Card
uk_UA: Картка

en: Card Payments
uk_UA: Оплата карткою

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Categories:
uk_UA: Категорії:

en: Cayman Islands
uk_UA: Кайманові острови

en: Cayman Islands dollar
uk_UA: Долар Кайманових островів

en: Central African CFA franc
uk_UA: Центральноафриканський франк

en: Central African Republic
uk_UA: Центральноафриканська Республіка

en: Chad
uk_UA: Чад

en: Change Password
uk_UA: Змінити пароль

en: Charge
uk_UA: Оплата

en: Charge %1$s for %2$s created.
uk_UA: Списання %1$s для %2$s створене.

en: Charge %s failed.
uk_UA: Списання %s невдале.

en: Charge %s succeeded.
uk_UA: Списання %s успішне.

en: Charge error. %s
uk_UA: Помилка списання. %s

en: Check Availability
uk_UA: Перевірити доступність

en: Check-in
uk_UA: Прибуття

en: Check-in #%d
uk_UA: Прибуття #%d

en: Check-in / Check-out
uk_UA: Прибуття / Виїзд

en: Check-in After
uk_UA: Прибуття після

en: Check-in Date
uk_UA: Дата прибуття

en: Check-in Date:
uk_UA: Дата прибуття:

en: Check-in Time
uk_UA: Час прибуття

en: Check-in date
uk_UA: Дата прибуття

en: Check-in date between
uk_UA: Дата прибуття між

en: Check-in date cannot be earlier than today.
uk_UA: Дата прибуття не може бути раніше, ніж сьогодні.

en: Check-in date is not set.
uk_UA: Дата прибуття не обрана.

en: Check-in date is not valid.
uk_UA: Неправильна дата прибуття.

en: Check-in date presetted in the search form.
uk_UA: Дата прибуття, задана у формі пошуку.

en: Check-in days
uk_UA: Дні прибуття

en: Check-in:
uk_UA: Прибуття:

en: Check-in: %1$s, from %2$s
uk_UA: Прибуття: %1$s, з %2$s

en: Check-out
uk_UA: Виїзд

en: Check-out #%d
uk_UA: Виїзд #%d

en: Check-out Before
uk_UA: Виїзд до

en: Check-out Date
uk_UA: Дата виїзду

en: Check-out Date:
uk_UA: Дата виїзду:

en: Check-out Time
uk_UA: Час виїзду

en: Check-out date between
uk_UA: Дата виїзду між

en: Check-out date cannot be earlier than check-in date.
uk_UA: Дата виїзду не може бути раніше за дату прибуття.

en: Check-out date is not set.
uk_UA: Дата виїзду не обрана.

en: Check-out date is not valid.
uk_UA: Неправильна дата виїзду.

en: Check-out date presetted in the search form.
uk_UA: Дата виїзду, задана у формі пошуку.

en: Check-out days
uk_UA: Дні виїзду

en: Check-out:
uk_UA: Виїзд:

en: Check-out: %1$s, until %2$s
uk_UA: Виїзд: %1$s, до %2$s

en: Checkout Form
uk_UA: Форма оформлення бронювання

en: Checkout Locale
uk_UA: Мова сторінки оплати

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка оформлення бронювання

en: Checkout data is not valid.
uk_UA: Дата виїзду не дійсна.

en: Children
uk_UA: Діти

en: Children %s
uk_UA: Дітей %s

en: Children %s:
uk_UA: Діти %s:

en: Children number is not valid
uk_UA: Неправильна кількість дітей

en: Children number is not valid.
uk_UA: Неправильна кількість дітей.

en: Children:
uk_UA: Діти:

en: Children:
uk_UA: Діти:

en: Children: %s
uk_UA: Діти: %s

en: Chile
uk_UA: Чилі

en: Chilean peso
uk_UA: Чилійський песо

en: China
uk_UA: Китай

en: Chinese yuan
uk_UA: Китайський Юань

en: Choose Additional Services
uk_UA: Оберіть додаткові послуги

en: Choose Rate
uk_UA: Оберіть тариф

en: Choose Theme Mode to display the content with the styles of your theme. Choose Developer Mode to control appearance of the content with custom page templates, actions and filters. This option can't be changed if your theme is initially integrated with the plugin.
uk_UA: Оберіть "Режим теми", щоб відображати вміст плагіну у стилі вашої теми. Оберіть "Режим розробника", щоб самостійно налаштувати візуальну частину за допомогою користувацьких шаблонів сторінок, дій та фільтрів. Цей параметр неможливо змінити, якщо ви використовуєте тему з вбудованим плагіном Hotel Booking.

en: Choose dates to see relevant prices
uk_UA: Виберіть дати, щоб побачити відповідні ціни

en: Choose end date
uk_UA: Обрати дату завершення

en: Choose from the most used amenities
uk_UA: Оберіть з найбільш популярних зручностей

en: Choose from the most used categories
uk_UA: Оберіть з найбільш популярних категорій

en: Choose from the most used tags
uk_UA: Оберіть з-поміж найбільш популярних позначок

en: Choose how to associate data
uk_UA: Оберіть спосіб асоціації даних

en: Choose new dates to check availability of reserved accommodations in the original booking.
uk_UA: Оберіть нові дати для перевірки наявності зарезервованих помешкань в оригінальному бронюванні.

en: Choose start date
uk_UA: Оберіть дату початку

en: Chosen payment method is not available. Please refresh the page and try one more time.
uk_UA: Обраний спосіб оплати недоступний. Будь ласка, оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Christmas Island
uk_UA: Острів Різдва

en: City
uk_UA: Місто

en: City is required.
uk_UA: Необхідно вказати місто.

en: City view, seaside, swimming pool etc.
uk_UA: Вид на місто, море, басейн тощо.

en: Clear Search Results
uk_UA: Очистити результати пошуку

en: Click Apply
uk_UA: Натисніть "Застосувати"

en: Click Enable All Notifications
uk_UA: Натисніть Увімкнути всі повідомлення (All Notifications)

en: Click here to log in
uk_UA: Натисніть тут, щоб увійти

en: Click the link below to cancel your booking.
uk_UA: Для скасування бронювання, натисніть посилання нижче.

en: Click the link below to confirm your booking.
uk_UA: Для підтвердження бронювання натисніть посилання нижче.

en: Clock
uk_UA: Годинник

en: Cocos (Keeling) Islands
uk_UA: Кокосові (Кілінг) острови

en: Collapse All
uk_UA: Згорнути все

en: Colombia
uk_UA: Колумбія

en: Colombian peso
uk_UA: Колумбійський песо

en: Comma-separated IDs.
uk_UA: ID, розмежовані комами.

en: Comma-separated slugs of attributes.
uk_UA: Частини посилання (слаги) атрибутів, розмежовані комами.

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Comorian franc
uk_UA: Коморський франк

en: Comoros
uk_UA: Коморські острови

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Виконано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Виконано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Виконано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[3]: Виконано <span class="count">(%s)</span>

en: Configure terms
uk_UA: Налаштувати варіанти

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Confirm New Password
uk_UA: Підтвердити новий пароль

en: Confirm Reservation
uk_UA: Підтвердити бронювання

en: Confirm new booking
uk_UA: Підтвердіть нове бронювання

en: Confirm your booking
uk_UA: Підтвердіть ваше бронювання

en: Confirmation Link
uk_UA: Посилання для підтвердження бронювання

en: Confirmation Link Expiration Time ( UTC )
uk_UA: Термін дії посилання для підтвердження бронювання (UTC)

en: Confirmation Mode
uk_UA: Режим підтвердження бронювання

en: Confirmation email has been sent to customer.
uk_UA: Лист "Бронювання підтверджено" надіслано гостеві.

en: Confirmation of your booking request is not possible for some reason. Please start a new booking request.
uk_UA: Підтвердження вашого запиту на бронювання з певних причин неможливо. Будь ласка, створіть нове бронювання.

en: Confirmation upon payment
uk_UA: Підтвердження шляхом оплати

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Підтверджено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Підтверджено <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Підтверджено <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
uk_UA: Конго (Браззавіль)

en: Congo (Kinshasa)
uk_UA: Конго (Кіншаса)

en: Congolese franc
uk_UA: Конголезький франк

en: Consumer key
uk_UA: Ключ користувача

en: Consumer key ending in
uk_UA: Ключ користувача закінчується на

en: Consumer secret
uk_UA: Секретний ключ

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Cook Islands
uk_UA: Острови Кука

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
uk_UA: Не вдалося виконати копіювання до буфера обміну. Будь ласка, натисніть Ctrl/Cmd+C, щоб скопіювати.

en: Costa Rica
uk_UA: Коста Ріка

en: Costa Rican col&oacute;n
uk_UA: Костариканський колон

en: Could not create a customer.
uk_UA: Не вдалося створити клієнта.

en: Could not retrieve a customer.
uk_UA: Не вдалося отримати клієнта.

en: Count of real accommodations of this type in your hotel.
uk_UA: Реальна кількість фізичних помешкань цього типу в оренді.

en: Count per page
uk_UA: Кількість на сторінці

en: Country
uk_UA: Країна

en: Country is required.
uk_UA: Необхідно вказати країну.

en: Country of residence
uk_UA: Країна проживання

en: Country of residence field is required for reservation.
uk_UA: Поле "Країна проживання" обов'язкове для заповнення для створення бронювання.

en: Coupon
uk_UA: Купон

en: Coupon Amount
uk_UA: Сума знижки

en: Coupon Code:
uk_UA: Код купону:

en: Coupon Information
uk_UA: Інформація про купон

en: Coupon applied successfully.
uk_UA: Купон успішно застосований.

en: Coupon code
uk_UA: Код купону

en: Coupon code is empty.
uk_UA: Пустий код купону.

en: Coupon is not valid.
uk_UA: Купон недійсний.

en: Coupon usage limit has been reached.
uk_UA: Було досягнуто ліміт використання купону.

en: Coupon: %s
uk_UA: Купон: %s

en: Coupons
uk_UA: Купони

en: Create Booking
uk_UA: Створити бронювання

en: Create Payment
uk_UA: Створити платіж

en: Create Rate
uk_UA: Створити тариф

en: Create an account
uk_UA: Створити акаунт

en: Created on:
uk_UA: Створено:

en: Created on:
uk_UA: Створено:

en: Created/Modified Date
uk_UA: Дата створення/зміни

en: Credit or debit card
uk_UA: Кредитна або дебетова картка

en: Croatia
uk_UA: Хорватія

en: Croatian kuna
uk_UA: Хорватська куна

en: Cuba
uk_UA: Куба

en: Cuban convertible peso
uk_UA: Обмінний кубинський песо

en: Cuban peso
uk_UA: Кубинський песо

en: Cura&ccedil;ao
uk_UA: Кюрасао

en: Currency
uk_UA: Валюта

en: Currency Position
uk_UA: Місце значка валюти

en: Custom
uk_UA: Користувацький

en: Custom CSS class for shortcode wrapper
uk_UA: Користувацький CSS клас для обгортки короткого коду

en: Custom attributes for advanced search.
uk_UA: Користувацькі атрибути для розширеного пошуку.

en: Custom field name. Required if "orderby" is one of the "meta_value", "meta_value_num" or "meta_value_*".
uk_UA: Назва користувацького поля. Необхідно, якщо "orderby" є одиним з "meta_value", "meta_value_num" чи "meta_value_*".

en: Custom translations and edits
uk_UA: Ваші переклади та редагування

en: Customer
uk_UA: Покупець

en: Customer Account
uk_UA: Акаунт клієнта

en: Customer Address
uk_UA: Адреса користувача

en: Customer City
uk_UA: Місто користувача

en: Customer Country
uk_UA: Країна користувача

en: Customer Email
uk_UA: Електронна адреса клієнта

en: Customer Emails
uk_UA: Листи клієнту

en: Customer First Name
uk_UA: Ім'я клієнта

en: Customer Info
uk_UA: Інформація про клієнта

en: Customer Information
uk_UA: Інформація про клієнта

en: Customer Last Name
uk_UA: Прізвище клієнта

en: Customer Note
uk_UA: Примітка клієнта

en: Customer Phone
uk_UA: Телефон клієнта

en: Customer Postcode
uk_UA: Поштовий індекс користувача

en: Customer Registration Email
uk_UA: Email реєстрації клієнта

en: Customer State/County
uk_UA: Область/Район користувача

en: Customer data updated.
uk_UA: Дані клієнта оновлено.

en: Customer information is required when placing admin bookings.
uk_UA: Інформація про користувача необхідна для створення бронювання адміністратором.

en: Customers
uk_UA: Клієнти

en: Cyprus
uk_UA: Кіпр

en: Czech Republic
uk_UA: Чеська Республіка

en: Czech koruna
uk_UA: Чеська крона

en: Danish
uk_UA: Данська

en: Danish krone
uk_UA: Данська крона

en: Dark Blue
uk_UA: Темно-блакитна

en: Dark Green
uk_UA: Темно-зелена

en: Dark Red
uk_UA: Темно-червона

en: Dashboard
uk_UA: Панель керування

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date Registered
uk_UA: Дата реєстрації

en: Date and time
uk_UA: Дата та час

[ctx: Date format tip]
en: Formatted as %s
uk_UA: Формат %s

[ctx: Date format tip]
en: Preset date. Formatted as %s
uk_UA: Задана дата. Відформатовано як %s

en: Date of reservation between
uk_UA: Дата бронювання між

en: Date:
uk_UA: Дата:

en: Datepicker Date Format
uk_UA: Формат вибору дати

en: Dates
uk_UA: Дати

en: Dates Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок по датах

en: Day
uk_UA: День

en: Day in the past
uk_UA: Минулий день

en: Days
uk_UA: Дні тижня

en: Deactivate License
uk_UA: Деактивувати ліцензію

en: Dear %1$s %2$s, we received your request for reservation.
uk_UA: %1$s %2$s, ми отримали ваш запит на бронювання.

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is approved!
uk_UA: %1$s %2$s, ваше бронювання підтверджено!

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is cancelled!
uk_UA: %1$s %2$s, ваше бронювання скасовано!

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is pending.
uk_UA: %1$s %2$s, ваше бронювання в очікуванні.

en: Decimal number
uk_UA: Десяткове число

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default Country on Checkout
uk_UA: Країна за замовчуванням на сторінці оформлення бронювання

en: Default Gateway
uk_UA: Спосіб оплати за замовчуванням

en: Default Sort Order
uk_UA: Порядок сортування за замовчуванням

en: Default Text
uk_UA: Текст за замовчуванням

en: Default language
uk_UA: Мова сайту за замовчуванням

en: Default:
uk_UA: За замовчуванням:

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete All Logs
uk_UA: Видалити всі журнали

en: Delete Permanently
uk_UA: Видалити остаточно

en: Deleting...
uk_UA: Видалення...

en: Denmark
uk_UA: Данія

en: Deposit
uk_UA: Завдаток

en: Deposit Amount
uk_UA: Сума завдатку

en: Deposit Time Frame (days)
uk_UA: Дозволяти завдаток за (днів)

en: Deposit Type
uk_UA: Тип депозиту

en: Deposit:
uk_UA: Завдаток:

en: Deprecated since %s
uk_UA: Застаріле починаючи з версії %s

en: Deprecated tags in header of %s
uk_UA: Застарілі позначки у заголовку %s

en: Deprecated tags in subject of %s
uk_UA: Застарілі позначки у темі %s

en: Deprecated tags in template of %s
uk_UA: Застарілі позначки у шаблоні %s

en: Deprecated.
uk_UA: Застарілий.

en: Descending (3, 2, 1)
uk_UA: Низхідний (3, 2, 1)

en: Description
uk_UA: Опис

en: Description is missing.
uk_UA: Опис відсутній.

en: Description: %s.
uk_UA: Опис: %s

en: Designates the ascending or descending order of sorting.
uk_UA: Встановлює висхідний чи низхідний порядок сортування.

en: Details
uk_UA: Деталі

en: Details of booking
uk_UA: Деталі бронювання

en: Details of payment
uk_UA: Деталі оплати

en: Details of your reservation have just been sent to you in a confirmation email. Please check your inbox to complete booking.
uk_UA: Деталі вашого бронювання щойно надіслані вам електронною поштою з підтвердженням. Будь ласка, перевірте свою поштову скриньку для завершення бронювання.

en: Details:
uk_UA: Деталі:

en: Developer Mode
uk_UA: Режим розробника

en: Direct Bank Transfer
uk_UA: Прямий банківський переказ

en: Direct Booking Form
uk_UA: Форма прямого бронювання

en: Disable "adults" and "children" options for my website.
uk_UA: Вимкнути параметри "дорослі" та "діти" на моєму сайті.

en: Disable "children" option for my website (hide "children" field and use Guests label instead).
uk_UA: Вимкнути параметр "діти" на моєму сайті (приховати поле "діти", використовуючи натомість спільне "гості" для дорослих та дітей).

en: Disable Booking
uk_UA: Вимкнути функцію бронювання

en: Disable IPN Verification
uk_UA: Відключити IPN перевірку

en: Disable this email notification
uk_UA: Відключити цей лист-сповіщення

en: Disabled
uk_UA: Вимкнений

en: Discount
uk_UA: Знижка

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Display Accommodation Types
uk_UA: Відображати типи помешкань

en: Display Checkout in the user's preferred language, if available.
uk_UA: Відображати сторінку на мові користувача (якщо доступно).

en: Display Options
uk_UA: Додаткові налаштування

en: Display accommodation type with title and image.
uk_UA: Відображати тип помешкання з назвою та фото на сайті.

en: Display availability calendar of the current accommodation type or by ID.
uk_UA: Показувати календар доступності поточного типу помешкання чи за ID.

en: Display booking and payment details.
uk_UA: Показувати деталі оплати та бронювання.

en: Display booking cancelation details.
uk_UA: Відображати деталі скасування бронювання.

en: Display calendars synchronization status.
uk_UA: Показати статус синхронізації календарів.

en: Display checkout form.
uk_UA: Відображати форму оформлення бронювання на сайті.

en: Display gallery images of accommodation page in lightbox.
uk_UA: Відображати фото з галереї на сторінці помешкання у лайтбоксі.

en: Display imported bookings.
uk_UA: Відображати імпортовані бронювання.

en: Display listing of accommodation types that meet the search criteria.
uk_UA: Показувати список типів помешкання, що відповідають параметрам пошуку.

en: Display log in form or customer account area.
uk_UA: Показує форму входу чи акаунт клієнта.

en: Display per-night prices in the availability calendar.
uk_UA: Відображати ціни на ніч в календарі доступності.

en: Display search form.
uk_UA: Показувати форму пошуку.

en: Display the attribute in details section of an accommodation type.
uk_UA: Показати атрибут у розділі деталей на сторінці помешкання.

en: Display the currency sign in the availability calendar.
uk_UA: Відображати валюту в календарі доступності.

en: Djibouti
uk_UA: Джибуті

en: Djiboutian franc
uk_UA: Франк Джибуті

en: Do not apply booking rules for admin bookings.
uk_UA: Не застосовувати правила бронювання для адміністраторів.

en: Do not export imported bookings.
uk_UA: Не експортувати імпортовані бронювання.

en: Dominica
uk_UA: Домінікана

en: Dominican Republic
uk_UA: Домініканська Республіка

en: Dominican peso
uk_UA: Домініканський песо

en: Done
uk_UA: Готово

en: Download Calendar
uk_UA: Завантажити Календар

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: Duplicate Rate
uk_UA: Дублювати тариф

en: Dutch
uk_UA: Нідерландська

en: East Caribbean dollar
uk_UA: Східно - карибський долар

en: Ecuador
uk_UA: Еквадор

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit %s
uk_UA: Редагувати %s

en: Edit Accommodation
uk_UA: Редагувати помешкання

en: Edit Accommodation Category
uk_UA: Редагувати категорію помешкання

en: Edit Accommodation Tag
uk_UA: Редагувати позначку помешкання

en: Edit Accommodation Type
uk_UA: Редагувати тип помешкання

en: Edit Accommodations
uk_UA: Редагувати помешкання

en: Edit Amenity
uk_UA: Редагувати зручність

en: Edit Attribute
uk_UA: Редагувати атрибут

en: Edit Booking
uk_UA: Редагувати бронювання

en: Edit Booking #%d
uk_UA: Редагувати бронювання #%d

en: Edit Coupon
uk_UA: Редагувати купон

en: Edit Dates
uk_UA: Редагувати дати

en: Edit External Calendars of "%s"
uk_UA: Редагувати Зовнішні календарі "%s"

en: Edit Payment
uk_UA: Редагувати платіж

en: Edit Rate
uk_UA: Редагувати тариф

en: Edit Season
uk_UA: Редагувати сезон

en: Edit Service
uk_UA: Редагувати послугу

en: Edit User Profile
uk_UA: Редагувати профіль користувача

en: Egypt
uk_UA: Єгипет

en: Egyptian pound
uk_UA: Єгипетський фунт

en: El Salvador
uk_UA: Сальвадор

en: Email
uk_UA: Адреса електронної пошти

en: Email Sender
uk_UA: Відправник

en: Email Settings
uk_UA: Налаштування email

en: Email Template
uk_UA: Шаблон email

en: Email is required.
uk_UA: Необхідно вказати поштову адресу.

en: Email that will be sent to Admin when customer cancels booking.
uk_UA: Лист, який буде надіслано адміністратору після того, як клієнт скасує бронювання.

en: Email that will be sent to Admin when customer confirms booking.
uk_UA: Лист, який буде надіслано адміністратору після того, як клієнт підтвердить бронювання.

en: Email that will be sent to Admin when payment is completed.
uk_UA: Лист, який буде надіслано адміністратору після підтвердженої оплати.

en: Email that will be sent to a customer after they registered on your site.
uk_UA: E-mail, який буде відправлений клієнту після реєстрації на вашому сайті.

en: Email that will be sent to administrator after booking is placed.
uk_UA: Лист, який буде надіслано адміністратору після отримання запиту на бронювання.

en: Email that will be sent to customer after booking is placed.
uk_UA: Лист, який буде надіслано клієнту після отримання бронювання.

en: Email that will be sent to customer when booking is approved.
uk_UA: Лист, який буде надіслано клієнту після підтвердження бронювання.

en: Email that will be sent to customer when booking is cancelled.
uk_UA: Лист, який буде надіслано клієнту після скасування бронювання.

en: Empty means unlimited
uk_UA: Якщо не обрано, то необмежене значення

en: Enable "%s"
uk_UA: Увімкнути "%s"

en: Enable "adults" and "children" options for my website (default).
uk_UA: Увімкнути параметри "дорослі" та "діти" на моєму сайті (початкове налаштування).

en: Enable Archives
uk_UA: Увімкнути архіви

en: Enable Sandbox Mode
uk_UA: Увімкнути режим Пісочниці

en: Enable automatic external calendars synchronization
uk_UA: Увімкнути автоматичну синхронізацію зовнішніх календарів

en: Enable block editor for "%s".
uk_UA: Увімкнути блоковий редактор для "%s".

en: Enable search form to recommend the best set of accommodations according to a number of guests.
uk_UA: Дозволити формі пошуку рекомендувати найкращі помешкання відповідно до обраної кількості гостей.

en: Enable the plugin to record only important messages.
uk_UA: Налаштувати плагін для запису тільки важливих повідомлень.

en: Enable the use of coupons.
uk_UA: Дозволити використання купонів.

en: Enable variable pricing
uk_UA: Ввімкнути варіативну ціну

en: End
uk_UA: Кінець

en: End date
uk_UA: Дата завершення

en: English
uk_UA: Англійська

en: Enter percent or fixed amount according to selected type.
uk_UA: Введіть відсоток або фіксовану суму відповідно до обраного типу.

en: Equatorial Guinea
uk_UA: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk_UA: Еритрея

en: Eritrean nakfa
uk_UA: Еритрейська накфа

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error while loading calendar (%1$s): %2$s
uk_UA: Помилка під час завантаження календаря (%1$s): %2$s

en: Estonia
uk_UA: Естонія

en: Ethiopia
uk_UA: Ефіопія

en: Ethiopian birr
uk_UA: Ефіопський бир

en: Euro
uk_UA: Євро

en: Euro is the only acceptable currency for the selected payment methods. Change your currency to Euro in General settings.
uk_UA: Євро є єдиною прийнятною валютою для обраних способів оплати. Змініть вашу валюту на євро в Загальних налаштуваннях.

en: Example
uk_UA: Приклад

[ctx: Example: Breakfast for X guest(s)]
en:  guest(s)
uk_UA: гостя(ей)

en: Excerpt (short description)
uk_UA: Уривок (короткий опис)

en: Expand
uk_UA: Розгорнути

en: Expand All
uk_UA: Розгорнути все

en: Expiration Date
uk_UA: Дійсний до

en: Expire %s
uk_UA: Закінчується %s

en: Expired
uk_UA: Закінчилась

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export Bookings
uk_UA: Експортувати бронювання

en: Export admin blocks.
uk_UA: Експортувати блоки адміністратора

en: Extend the functionality of Hotel Booking plugin with the number of helpful addons for your custom purposes.
uk_UA: Розширте функції плагіну Hotel Booking за допомогою корисних додатків різного призначення.

en: Extend the styling options of Hotel Booking plugin with the new free addon - Hotel Booking Styles.
uk_UA: Розширте параметри стилізації плагіну Hotel Booking за допомогою нового безкоштовного додатку Hotel Booking Styles.

en: Extensions
uk_UA: Розширення

en: External
uk_UA: Зовнішнє

en: External Calendars
uk_UA: Зовнішні календарі

en: Failed
uk_UA: Невдало

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Не вдалося <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Не вдалося <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Не вдалося <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[3]: Не вдалося <span class="count">(%s)</span>

en: Failed Transaction Page
uk_UA: Сторінка невдалої транзакції

en: Failed bookings: %s
uk_UA: Невдалі бронювання: %s

en: Failed to process Card payment. %s
uk_UA: Невдала обробка платежу карткою. %s

en: Failed to process Source payment. %s
uk_UA: Невдала обробка джерела платежу. %s

en: Failed to process payment source %1$s: unsupported status - "%2$s".
uk_UA: Невдала обробка джерела платежу %1$s: статус не підтримується - "%2$s".

en: Falkland Islands
uk_UA: Фолклендські острови

en: Falkland Islands pound
uk_UA: Фолклендський фунт

en: Faroe Islands
uk_UA: Фарерські острови

en: Featured Image
uk_UA: Зображення запису

en: Fee
uk_UA: Збір

en: Fee Taxes
uk_UA: Податки на збори

en: Fee Taxes Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок податку на збори

en: Fees
uk_UA: Збори

en: Fees Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок за збори

en: Fiji
uk_UA: Фіджі

en: Fijian dollar
uk_UA: Долар Фіджі

en: Finland
uk_UA: Фінляндія

en: Finnish
uk_UA: Фінська

en: First Name
uk_UA: Ім’я

en: First name is required.
uk_UA: Необхідно вказати ім'я.

en: Fixed
uk_UA: Фіксований

en: Fixed per accommodation per day
uk_UA: Фіксований за помешкання за добу

en: Fixed per accommodation per stay
uk_UA: Фіксований за помешкання за весь період

en: Footer Text
uk_UA: Текст підвалу

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages. You must have an SSL certificate installed to use this option.
uk_UA: Запустити SSL (HTTPS) на сторінці оформлення бронювання. SSL сертифікат має бути встановлений для використання цієї функції.

en: Force Secure Checkout
uk_UA: Примусовий режим безпеки при оформленні бронювання

en: France
uk_UA: Франція

en: Free
uk_UA: Вільне

en: French
uk_UA: Французька

en: French Guiana
uk_UA: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk_UA: Французька Полінезія

en: French Southern Territories
uk_UA: Французькі Південні Території

en: Friday
uk_UA: П’ятниця

en: Friendly name for identifying this key.
uk_UA: Зручна назва для визначення цього ключа.

en: From
uk_UA: З

en: From %s to %s
uk_UA: З %s до %s

en: From Email
uk_UA: Email відправника

en: From Name
uk_UA: Ім'я відправника

en: From your account dashboard you can view <a href="%1$s">your recent bookings</a> or edit your <a href="%2$s">password and account details</a>.
uk_UA: З панелі управління акаунта ви можете переглянути <a href="%1$s">ваші останні бронювання</a> або змінити <a href="%2$s">пароль і обліковий запис</a>.

en: Full Amount
uk_UA: Всю суму

en: Full Guest Name
uk_UA: Повна ім'я гостей

en: Full address fields are required for reservation.
uk_UA: Усі поля адреси обов'язкові для заповнення для створення бронювання.

en: Gabon
uk_UA: Габон

en: Gallery
uk_UA: Галерея

en: Gambia
uk_UA: Гамбія

en: Gambian dalasi
uk_UA: Гамбійський даласі

en: Gateway
uk_UA: Спосіб оплати

en: Gateway Mode
uk_UA: Режим оплати

en: General
uk_UA: Загальне

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Generate
uk_UA: Згенерувати

en: Generate API key
uk_UA: Згенерувати ключ API

en: Generate Accommodations
uk_UA: Згенерувати помешкання

en: Generate CSV
uk_UA: Генерувати CSV

en: Georgia
uk_UA: Грузія

en: Georgian lari
uk_UA: Грузинський ларі

en: German
uk_UA: Німецька

en: Germany
uk_UA: Німеччина

en: Get this Extension
uk_UA: Обрати цей додаток

en: Ghana
uk_UA: Гана

en: Ghana cedi
uk_UA: Ганський седі

en: Gibraltar
uk_UA: Гібралтар

en: Gibraltar pound
uk_UA: Гібралтарський фунт

en: Grayscale
uk_UA: Сіра

en: Greece
uk_UA: Греція

en: Greenland
uk_UA: Ґренландія

en: Grenada
uk_UA: Гренада

en: Guadeloupe
uk_UA: Гваделупа

en: Guam
uk_UA: Гуам

en: Guatemala
uk_UA: Гватемала

en: Guatemalan quetzal
uk_UA: Гватемальський кецаль

en: Guernsey
uk_UA: Гуернсі

en: Guernsey pound
uk_UA: Гернсійський фунт

en: Guest Choice
uk_UA: На вибір гостя

en: Guest Management
uk_UA: Керування гостями

en: Guest:
uk_UA: Гість:

en: Guests
uk_UA: Гості

en: Guests can check in any day.
uk_UA: Гості можуть зареєструватися в будь-який день.

en: Guests can check out any day.
uk_UA: Гості можуть виїхати у будь-який день.

en: Guests:
uk_UA: Гості:

en: Guinea
uk_UA: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk_UA: Гвінея-Бісау

en: Guinean franc
uk_UA: Гвінейський франк

en: Guyana
uk_UA: Гайана

en: Guyanese dollar
uk_UA: Гайанський долар

en: Haiti
uk_UA: Гаїті

en: Haitian gourde
uk_UA:  Гаїтянський гурд

en: Half a Year
uk_UA: Пів року

en: Half an Hour
uk_UA: Пів години

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: Heard Island and McDonald Islands
uk_UA: Острів Херд і острови Макдональд

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>).
uk_UA: Привіт %1$s (не %1$s? <a href="%2$s">Вийти</a>).

en: Here you can see synchronization status of your external calendars.
uk_UA: Тут ви можете бачити статус синхронізації ваших зовнішніх календарів.

en: Hi %1$s %2$s,
uk_UA: Привіт %1$s %2$s,

en: Hide "adults" and "children" fields within search availability forms.
uk_UA: Приховати поля "дорослі" та "діти" в усіх формах пошуку вільних місць.

en: Hide reservation forms and buttons
uk_UA: Сховати форми та кнопки бронювання

en: Hold Ctrl / Cmd to select multiple.
uk_UA: Утримуйте Ctrl / Cmd, щоб обрати декілька.

en: Honduran lempira
uk_UA: Гондураська лемпіра

en: Honduras
uk_UA: Гондурас

en: Hong Kong
uk_UA: Гонконг

en: Hong Kong dollar
uk_UA: Гонконгський долар

en: Hotel Booking Plugin
uk_UA: Плагін Hotel Booking

en: Hotel Customer
uk_UA: Клієнт готелю

en: Hotel Manager
uk_UA: Менеджер готелю

en: Hotel Worker
uk_UA: Працівник готелю

en: How many months to show.
uk_UA: Скільки місяців показувати.

en: How many times the customer will be charged.
uk_UA: Скільки разів клієнт платить

en: How often this fee is charged. Set 0 to charge each day of the stay period. Set 1 to charge once.
uk_UA: Як часто ця плата стягується. Встановіть 0 для оплати кожного дня перебування. Встановіть 1 для оплати один раз.

en: Hungarian forint
uk_UA: Угорський форинт

en: Hungary
uk_UA: Угорщина

[ctx: I've read and accept the <tag>terms & conditions</tag>]
en: I've read and accept the %s
uk_UA: Я прочитав і приймаю %s

[ctx: I've read and accept the terms & conditions]
en: terms & conditions
uk_UA: загальні положення та умови

en: ID of Accommodation Type to check availability.
uk_UA: ID типу помешкання для перевірки доступності.

en: ID of accommodation type to display.
uk_UA: ID типу помешкання для відображення на сайті.

en: ID of accommodation type.
uk_UA: ID типу помешкання.

en: IDs
uk_UA: ID

en: IDs of accommodations that will be shown.
uk_UA: ID помешкань, що будуть відображатися на сайті.

en: IDs of categories that will be shown.
uk_UA: ID категорій, що будуть відображатися на сайті.

en: IDs of services that will be shown.
uk_UA: ID послуг, що відображатимуться на сайті.

en: IDs of tags that will be shown.
uk_UA: ID позначок, що будуть відображатися на сайті.

en: Iceland
uk_UA: Ісландія

en: Icelandic kr&oacute;na
uk_UA: Ісландська крона

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
uk_UA: Якщо ви визначите сторінку "Умови", покупця буде запропоновано прийняти їх перед оформленням замовлення.

en: If you did not place this booking, please ignore this email.
uk_UA: Якщо ви не здійснювали бронювання, проігноруйте цей лист.

en: If your site is multilingual, you may use additional plugins to translate your added content into multiple languages allowing the site visitors to switch them.
uk_UA: Якщо ваш сайт багатомовний, можна використовувати додаткові плагіни для перекладу вмісту на інші мови, щоб відвідувачі вашого сайту мали змогу перемкнути мову.

en: Import Calendar
uk_UA: Імпортувати календар

en: Imported %s
uk_UA: Імпортовано %s

en: Imported booking.
uk_UA: Імпортоване бронювання.

en: In case the site currency differs from default currency in your Braintree account, you can set specific merchant account to avoid <a href="%s">complications with currencty conversions</a>. Otherwise leave the field empty.
uk_UA: Якщо валюта сайту відрізняється від валюти за замовчуванням у вашому обліковому записі Braintree, ви можете встановити конкретний обліковий запис продавця для уникнення <a href="%s">складнощів з конвертацією валюти</a>. В іншому випадку залиште поле порожнім.

en: In the Global URL field, enter the url %s
uk_UA: В полі Глобальний URL (Global URL) введіть %s

en: In your Braintree account select Account > My User > View Authorizations.
uk_UA: У вашому обліковому записі Braintree оберіть Account > My User > View Authorizations.

en: In-house between
uk_UA: Перебування між

en: Inactive
uk_UA: Неактивна

en: Include
uk_UA: Включити

en: India
uk_UA: Індія

en: Indian rupee
uk_UA: Індійська рупія

en: Indonesia
uk_UA: Індонезія

en: Indonesian rupiah
uk_UA: Індонезійська рупія

en: Info
uk_UA: Інфо

en: Insert into accommodation description
uk_UA: Вставити до опису помешкання

en: Insert into accommodation type description
uk_UA: Вставити до опису типу помешкання

en: Insert into attribute description
uk_UA: Вставити до опису атрибуту

en: Insert into booking description
uk_UA: Вставити до опису бронювання

en: Insert into payment description
uk_UA: Вставити до опису платежу

en: Insert into rate description
uk_UA: Вставити до опису тарифу

en: Insert into season description
uk_UA: Вставити до опису сезону

en: Insert into service description
uk_UA: Вставити до опису послуги

en: Install & Activate
uk_UA: Встановити й активувати

en: Install <a href="%s" target="_blank">Hotel Booking addons</a> to manage their settings.
uk_UA: Встановіть <a href="%s" target="_blank">додатки плагіну Hotel Booking</a> для подальших налаштувань.

en: Install Hotel Booking addons to manage their settings.
uk_UA: Встановіть додатки плагіну Hotel Booking для подальших налаштувань.

en: Install Pages
uk_UA: Встановити сторінки

en: Instructions
uk_UA: Інструкції

en: Instructions for a customer on how to complete the payment.
uk_UA: Інструкція для користувача щодо завершення бронювання.

en: Interval
uk_UA: Інтервал

en: Interval for automatic cleaning of synchronization logs.
uk_UA: Інтервал автоматичного очищення журналу змін синхронізації.

en: Invalid
uk_UA: Ключ невірний

en: Invalid login or password.
uk_UA: Невірний логін або пароль.

en: Invalid request.
uk_UA: Неправильний запит.

en: Iran
uk_UA: Іран

en: Iranian rial
uk_UA: Іранський ріал

en: Iranian toman
uk_UA: Перський туман

en: Iraq
uk_UA: Ірак

en: Iraqi dinar
uk_UA: Іракський динар

en: Ireland
uk_UA: Ірландія

en: Isle of Man
uk_UA: Острів Мен

en: Israel
uk_UA: Ізраїль

en: Israeli new shekel
uk_UA: Ізраїльський новий шекель

en: Italian
uk_UA: Італійська

en: Italy
uk_UA: Італія

en: Ivory Coast
uk_UA: Кот-д'Івуар

en: Jamaica
uk_UA: Ямайка

en: Jamaican dollar
uk_UA: Ямайський долар

en: Japan
uk_UA: Японія

en: Japanese
uk_UA: Японська

en: Japanese yen
uk_UA: Японська єна

en: Jersey
uk_UA: Джерсі

en: Jersey pound
uk_UA: Джерсійський фунт

en: Jordan
uk_UA: Йорданія

en: Jordanian dinar
uk_UA: Йорданський динар

en: Kazakhstan
uk_UA: Казахстан

en: Kazakhstani tenge
uk_UA: Казахстанський теньге

en: Kenya
uk_UA: Кенія

en: Kenyan shilling
uk_UA: Кенійський шилінг

en: Kiribati
uk_UA: Кірібаті

en: Kuwait
uk_UA: Кувейт

en: Kuwaiti dinar
uk_UA: Кувейтський динар

en: Kyrgyzstan
uk_UA: Киргизія

en: Kyrgyzstani som
uk_UA: Киргизький сом

en: Label
uk_UA: Назва

en: Language
uk_UA: Мова

en: Language Guide
uk_UA: Налаштування мови

en: Lao kip
uk_UA: Лаоський кіп

en: Laos
uk_UA: Лаос

en: Last 30 days
uk_UA: Останні 30 днів

en: Last Active
uk_UA: Остання активність

en: Last Name
uk_UA: Прізвище

en: Last access
uk_UA: Останній доступ

en: Last modified date
uk_UA: Дата останньої зміни

en: Last month
uk_UA: Минулого місяця

en: Last name is required.
uk_UA: Необхідно вказати прізвище.

en: Last quarter
uk_UA: Минулого кварталу

en: Last week
uk_UA: Минулого тижня

en: Last year
uk_UA: Минулого року

en: Later than max date for current check-in date
uk_UA: Пізніше, ніж максимальна дата для поточної дати прибуття

en: Latvia
uk_UA: Латвія

en: Leave blank to hide.
uk_UA: Залиште порожнім, щоб не відображати.

en: Leave empty to use accommodation type title.
uk_UA: Залишіть незаповненим, щоб використовувати назву типу помешкання.

en: Leave this option empty to calculate total capacity automatically to meet the exact number of adults AND children set above. This is the default behavior. Configure this option to allow any variations of adults OR children set above at checkout so that in total it meets the limit of manually set "Capacity". For example, configuration "adults:5", "children:4", "capacity:5" means the property can accommodate up to 5 adults, up to 4 children, but up to 5 guests in total (not 9).
uk_UA: Залишіть поле незаповненим для підрахунку загальної кількості осіб автоматично в межах відповідності з кількістю дорослих та дітей, встановленою вище. Це поведінка за замовчуванням. Заповніть поле, щоб дозволити гостю обирати будь-яку кількість дорослих АБО дітей, в межах встановленої вище кількості осіб, але щоб загальна кількість не перевищувала ліміт, який ви встановите у цьому полі. Наприклад, "Дорослих:5", "Дітей:4", "Вміщує:5" означає, що помешкання може вмістити не більше 5-ти дорослих та 4-х дітей, але не більше 5-ти осіб у сумі (не 9).

en: Lebanese pound
uk_UA: Ліванський фунт

en: Lebanon
uk_UA: Ліван

en: Lesotho
uk_UA: Лесото

en: Lesotho loti
uk_UA: Лоті Лесото

en: Less than min days stay
uk_UA: Менше за мінімальну тривалість перебування

en: Liberia
uk_UA: Ліберія

en: Liberian dollar
uk_UA: Ліберійський долар

en: Libya
uk_UA: Лівія

en: Libyan dinar
uk_UA: Лівійський динар

en: License
uk_UA: Ліцензія

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: Liechtenstein
uk_UA: Ліхтенштейн

en: Light Blue
uk_UA: Світло-синя

en: Light Coral
uk_UA: Світло-коралова

en: Light Green
uk_UA: Світло-зелена

en: Light Yellow
uk_UA: Світло-жовта

en: Limit
uk_UA: Ліміт

en: Limit of days the fee is charged. Set 0 to charge each day of stay period. Set 1 to charge once.
uk_UA: Обмеження кількості днів сплати збору. Встановіть 0 для сплати кожен день перебування. Встановіть 1 для сплати один раз.

en: Link the attribute to an archive page with all accommodation types that have this attribute.
uk_UA: Додати посилання з атрибуту на сторінку архіву з усіма типами помешкань, що мають цей атрибут.

en: Link to My Account page
uk_UA: Посилання на сторінку Мій акаунт

en: Lithuania
uk_UA: Литва

en: Live
uk_UA: Реальний

en: Locked (Booked or Pending)
uk_UA: Заблоковане (заброньоване чи в очікуванні)

en: Log in here: %s
uk_UA: Увійдіть тут: %s

en: Logical relationship between each taxonomy when there is more than one.
uk_UA: Логічний зв'язок між термінами таксономії, коли їх більше за один.

en: Login to your 2Checkout account and click the Notifications tab
uk_UA: Увійдіть до свого облікового запису 2Checkout і відкрийте вкладку Повідомлення (Notifications)

en: Login: %s
uk_UA: Логін: %s

en: Logo URL
uk_UA: URL логотипу

en: Logout
uk_UA: Вийти

en: Logs
uk_UA: Журнал змін

en: Lost your password?
uk_UA: Забули пароль?

en: Lowest price of accommodation for selected number of days if check-in and check-out dates are not set. Example: set 0 to display today's lowest price, set 7 to display the lowest price for the next week.
uk_UA: Цією цифрою ви задаєте діапазон днів, з якого буде автоматично визначено найнижчу вартість помешкання для відображення на сайті, якщо дати прибуття та від'їзду не обрані. Наприклад: оберіть 0, щоб показати найнижчу вартість на момент пошуку; оберіть 7, щоб показати найнижчу вартість в межах наступного тижня (семи днів).

en: Luxembourg
uk_UA: Люксембург

en: Macanese pataca
uk_UA: Патака Макао

en: Macao S.A.R., China
uk_UA: Особливий адміністративний район Макао, Китай

en: Macedonia
uk_UA: Македонія

en: Macedonian denar
uk_UA: Македонський денар

en: Madagascar
uk_UA: Мадагаскар

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Booking ID as the payment reference.
uk_UA: Зробіть платіж безпосередньо на наш банківський рахунок. Будь ласка, зазначте номер бронювання у призначенні платежу.

en: Malagasy ariary
uk_UA: Малагасійський аріарі

en: Malawi
uk_UA: Малаві

en: Malawian kwacha
uk_UA: Малавійська квача

en: Malaysia
uk_UA: Малайзія

en: Malaysian ringgit
uk_UA: Малайзійський рингіт

en: Maldives
uk_UA: Мальдіви

en: Maldivian rufiyaa
uk_UA: Мальдівська руфія

en: Mali
uk_UA: Малі

en: Malta
uk_UA: Мальта

en: Manage your hotel booking services. Perfect for hotels, villas, guest houses, hostels, and apartments of all sizes.
uk_UA: Керуйте послугами з оренди житла. Ідеальне рішення для готелів, вілл, гостьових комплексів, хостелів та квартир будь-якого розміру.

en: Manual Payment
uk_UA: Ручна оплата

en: Manx pound
uk_UA: Фунт острова Мен

en: Marshall Islands
uk_UA: Маршаллові острови

en: Martinique
uk_UA: Мартініка

en: Mauritania
uk_UA: Мавританія

en: Mauritanian ouguiya
uk_UA: Мавританська угія

en: Mauritian rupee
uk_UA: Маврикійська рупія

en: Mauritius
uk_UA: Маврикій

en: Max Adults
uk_UA: Максимальна кількість дорослих

en: Max Children
uk_UA: Максимальна кількість дітей

en: Max occupancy:
uk_UA: Вміщує максимально:

en: Maximum
uk_UA: Максимум

en: Maximum Days
uk_UA: Максимально днів

en: Maximum accommodation occupancy available in the Search Form.
uk_UA: Максимальна кількість осіб, яку гість може обрати у формі пошуку вільних місць.

en: Maximum advance reservation
uk_UA: Максимальне попереднє бронювання

en: Maximum execution time is set to %d seconds.
uk_UA: Максимальний час виконання встановлений на %d секунд.

en: Maximum stay
uk_UA: Максимальне перебування

en: Mayotte
uk_UA: Майотта

en: Merchant Account ID
uk_UA: Ідентифікатор облікового запису продавця

en: Merchant ID
uk_UA: ID Продавця

en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Message:
uk_UA: Повідомлення:

en: Meta Name
uk_UA: Ім'я метаданих

en: Meta Type
uk_UA: Тип метаданих

en: Meta value
uk_UA: Значення метаданих

en: Method: %s
uk_UA: Спосіб оплати: %s

en: Mexican peso
uk_UA: Мексиканський песо

en: Mexico
uk_UA: Мексика

en: Micronesia
uk_UA: Мікронезія

en: Minimal
uk_UA: Мінімальна

en: Minimal Blue
uk_UA: Мінімальна блакитна

en: Minimal Orange
uk_UA: Мінімальна помаранчева

en: Minimize Logs
uk_UA: Мінімізувати логи

en: Minimum
uk_UA: Мінімум

en: Minimum Days
uk_UA: Мінімально днів

en: Minimum advance reservation
uk_UA: Мінімальне попереднє бронювання

en: Minimum stay
uk_UA: Мінімальне перебування

en: Misc
uk_UA: Різне

en: Modified on:
uk_UA: Змінено:

en: Modified on:
uk_UA: Змінено:

en: Moldova
uk_UA: Молдова

en: Moldovan leu
uk_UA: Молдовський лей

en: Monaco
uk_UA: Монако

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: Mongolia
uk_UA: Монголія

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
uk_UA: Монгольський тугрик

en: Montenegro
uk_UA: Чорногорія

en: Month
uk_UA: Місяць

en: Montserrat
uk_UA: Монтсеррат

en: More Styles
uk_UA: Більше стилів

en: More than max days stay
uk_UA: Більше за максимальну тривалість перебування

en: Moroccan dirham
uk_UA: Марокканський дирхам

en: Morocco
uk_UA: Марокко

en: Move price to top to set higher priority.
uk_UA: Перетягніть ціну з вищим пріоритетом догори.

en: Move to Trash
uk_UA: Видалити

en: Mozambican metical
uk_UA: Мозамбіцький метікал

en: Mozambique
uk_UA: Мозамбік

en: Multilingual content
uk_UA: Багатомовний сайт

en: My Account
uk_UA: Мій акаунт

en: My Account Page
uk_UA: Сторінка Мій акаунт

en: Myanmar
uk_UA: М'янма

en: NOTE:
uk_UA: Примітка:

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Name (numeric)
uk_UA: Назва (числова)

en: Name: %1$s %2$s
uk_UA: Ім'я: %1$s %2$s

en: Namibia
uk_UA: Намібія

en: Namibian dollar
uk_UA: Намібійський долар

en: Nauru
uk_UA: Науру

en: Need more gateways? Use our Hotel Booking <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Payments</a> extension.
uk_UA: Не вистачає способів оплати? Спробуйте спеціальний додаток Hotel Booking - <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Payments</a>.

en: Nepal
uk_UA: Непал

en: Nepalese rupee
uk_UA: Непальська рупія

en: Netherlands
uk_UA: Нідерланди

en: Netherlands Antillean guilder
uk_UA: Нідерландський антильський гульден

en: Never Delete
uk_UA: Ніколи не видаляти

en: New %s
uk_UA: Нов(а)ий %s

en: New Accommodation
uk_UA: Нове помешкання

en: New Accommodation Category Name
uk_UA: Назва нової категорії помешкання

en: New Accommodation Tag Name
uk_UA: Назва нової позначки помешкання

en: New Accommodation Type
uk_UA: Новий тип помешкання

en: New Amenity Name
uk_UA: Назва зручності

en: New Attribute
uk_UA: Новий атрибут

en: New Booking
uk_UA: Нове бронювання

en: New Booking Details
uk_UA: Подробиці нового бронювання

en: New Booking Email (Confirmation by Admin)
uk_UA: Лист про нове бронювання (Підтверджується адміном)

en: New Booking Email (Confirmation by User)
uk_UA: Лист про нове бронювання (Підтверджується клієнтом)

en: New Caledonia
uk_UA: Нова Каледонія

en: New Coupon
uk_UA: Новий купон

en: New Password
uk_UA: Новий пароль

en: New Payment
uk_UA: Новий платіж

en: New Rate
uk_UA: Новий тариф

en: New Season
uk_UA: Новий сезон

en: New Service
uk_UA: Нова послуга

en: New Taiwan dollar
uk_UA: Новий тайванський долар

en: New Zealand
uk_UA: Нова Зеландія

en: New Zealand dollar
uk_UA: Новозеландський долар

en: New booking #%1$d. The dates from %2$s to %3$s are now blocked.
uk_UA: Нове бронювання #%1$d. Дати з %2$s до %3$s тепер заблоковані.

en: New fee
uk_UA: Новий збір

en: New tax
uk_UA: Новий податок

en: Next &gt;
uk_UA: Вперед »

en: Nicaragua
uk_UA: Нікарагуа

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
uk_UA: Нікарагуанська кордова

en: Niger
uk_UA: Нігер

en: Nigeria
uk_UA: Нігерія

en: Nigerian naira
uk_UA: Нігерійська найра

en: Nights
uk_UA: Діб

en: Niue
uk_UA: Ніуе

en: No &quot;%s&quot; found
uk_UA: "%s&" не знайдено

en: No Accommodation types found
uk_UA: Типів помешкання не знайдено

en: No Accommodation types found in Trash
uk_UA: Типів помешкання у кошику не знайдено

en: No Attributes found
uk_UA: Атрибутів не знайдено

en: No Attributes found in Trash
uk_UA: Атрибутів у кошику не знайдено

en: No accommodations found
uk_UA: Вільних місць не знайдено

en: No accommodations found in Trash
uk_UA: Помешкань у кошику не знайдено

en: No accommodations found.
uk_UA: Помешкання не знайдено.

en: No accommodations matching criteria.
uk_UA: Не знайдено помешкань, що відповідають вашим критеріям пошуку.

en: No amenities found.
uk_UA: Зручностей не знайдено.

en: No bookings found
uk_UA: Бронювань не знайдено

en: No bookings found for your request.
uk_UA: Не знайдено бронювань на ваш запит.

en: No bookings found in Trash
uk_UA: Бронювань у кошику не знайдено

en: No bookings found.
uk_UA: Бронювань не знайдено.

en: No categories found.
uk_UA: Категорій не знайдено.

en: No coupons found
uk_UA: Жодного купона не знайдено

en: No coupons found in Trash
uk_UA: Купонів у кошику не знайдено

en: No customer was deleted.
uk_UA: Жодного клієнта не було видалено.

en: No enough data
uk_UA: Недостатньо даних

en: No extensions found.
uk_UA: Додатків не знайдено.

en: No fees have been created yet.
uk_UA: Ще не додано жодного збору.

en: No keys found.
uk_UA: Ключів не знайдено.

en: No order
uk_UA: Без сортування

en: No payments found
uk_UA: Платежів не знайдено

en: No payments found in Trash
uk_UA: Платежів у кошику не знайдено

en: No rates found
uk_UA: Тарифів не знайдено

en: No rates found in Trash
uk_UA: Тарифів у кошику не знайдено

en: No seasons found
uk_UA: Сезонів не знайдено

en: No seasons found in Trash
uk_UA: Сезонів у кошику не знайдено

en: No services found
uk_UA: Послуг не знайдено

en: No services found in Trash
uk_UA: Послуг у кошику не знайдено

en: No services matched criteria.
uk_UA: Немає послуг, що відповідають вашим критеріям.

en: No tags found.
uk_UA: Позначок не знайдено.

en: No taxes have been created yet.
uk_UA: Ще не додано жодного податку.

en: Nonce verification failed.
uk_UA: Перевірка ідентифікатору не пройдена.

en: None
uk_UA: Немає

en: Norfolk Island
uk_UA: Острів Норфолк

en: North Korea
uk_UA: Північна Корея

en: North Korean won
uk_UA: Північнокорейська вона

en: Northern Mariana Islands
uk_UA: Північні Маріанські острови

en: Norway
uk_UA: Норвегія

en: Norwegian
uk_UA: Норвезька

en: Norwegian krone
uk_UA: Норвезька крона

en: Not Available
uk_UA: Недоступно

en: Not available
uk_UA: Недоступно

en: Not check-in
uk_UA: Заборонити прибуття

en: Not check-in rule marks the date as unavailable for check-in.
uk_UA: Правило заборони прибуття позначає дату як недоступну для прибуття.

en: Not check-out
uk_UA: Заборонити виїзд

en: Not check-out rule marks the date as unavailable for check-out.
uk_UA: Правило заборони виїзду позначає дату як недоступну для виїзду.

en: Not stay-in
uk_UA: Заборонити перебування

en: Not stay-in rule displays the date as blocked. This date is unavailable for check-out and check-in on the next date.
uk_UA: Правило заборони перебування відображає дату як заблоковану. Ця дата недоступна для виїзду та прибуття наступного дня.

en: Not stay-in with Not check-out rules completely block the selected date, additionally displaying the previous date as unavailable for check-in.
uk_UA: Правила заборони перебування разом з забороною виїзду повністю блокують обрану дату, та додатково відображають попередню дату як недоступну для прибуття.

en: Note
uk_UA: Примітка

en: Note is required.
uk_UA: Нотатка необхідна.

en: Note: %s
uk_UA: Примітка: %s

en: Note: booking rules are disabled in the plugin settings and are not taken into account.
uk_UA: Примітка: правила бронювання відключені в налаштуваннях плагіна і не враховуються.

en: Note: link expires on
uk_UA: Примітка: посилання дійсне до

en: Notes
uk_UA: Нотатки

en: Nothing found.
uk_UA: Нічого не знайдено.

en: Nothing found. Please try again with different search parameters.
uk_UA: Нічого не знайдено. Повторіть спробу з іншими параметрами пошуку.

en: Number of Accommodations:
uk_UA: Кількість помешкань

en: Number of accommodations
uk_UA: Кількість помешкань

en: Number of comments
uk_UA: Кількість коментарів

en: Numeric
uk_UA: Числова структура

en: Numeric meta value
uk_UA: Числове значення метаданих

en: Old Password
uk_UA: Старий пароль

en: Oman
uk_UA: Оман

en: Omani rial
uk_UA: Оманський ріал

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Утримується <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Утримуються <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Утримуються <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[3]: Утримуються <span class="count">(%s)</span>

en: Once
uk_UA: Один раз

en: Once Daily
uk_UA: Раз на день

en: Once Hourly
uk_UA: Раз на годину

en: Open the Terms & Conditions page in a new window
uk_UA: Відкрити сторінку Правила та умови у новому вікні

en: Optional description of the "Children" field.
uk_UA: Опис поля "Діти" (необов'язковий).

en: Optional.
uk_UA: Необов’язкове.

en: Order
uk_UA: Порядок

en: Order By
uk_UA: Сортувати за

en: Original Booking Details
uk_UA: Подробиці оригінального бронювання

en: Other
uk_UA: Інше

en: Owner of these keys.
uk_UA: Власник цих ключів.

en: Page order
uk_UA: Послідовність сторінок

en: Page to confirm booking cancelation.
uk_UA: Сторінка для підтвердження скасування бронювання.

en: Page to redirect to after a booking is canceled.
uk_UA: Сторінка для перенаправлення після відміни бронювання.

en: Page user will be redirected to once the booking is confirmed via email or by admin.
uk_UA: Сторінка, на яку потрапляє гість після підтвердження бронювання через email або адміністратором.

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Paid
uk_UA: Оплачено

en: Paid: %s
uk_UA: Оплачено: %s

en: Pakistan
uk_UA: Пакистан

en: Pakistani rupee
uk_UA: Пакистанська рупія

en: Palestinian Territory
uk_UA: Палестинська територія

en: Panama
uk_UA: Панама

en: Panamanian balboa
uk_UA: Панамське бальбоа

en: Papua New Guinea
uk_UA: Папуа-Нова Гвінея

en: Papua New Guinean kina
uk_UA: Кіна Папуа — Нової Гвінеї

en: Paraguay
uk_UA: Парагвай

en: Paraguayan guaran&iacute;
uk_UA: Парагвайський гуарані

en: Parameters
uk_UA: Параметри

en: Parent Accommodation Category
uk_UA: Батьківська категорія помешкання

en: Parent Accommodation Category:
uk_UA: Батьківська категорія помешкання:

en: Parent Accommodation Tag
uk_UA: Батьківська позначка помешкання

en: Parent Accommodation Tag:
uk_UA: Батьківська позначка помешкання:

en: Parent Amenity
uk_UA: Батьківська зручність

en: Parent Amenity:
uk_UA: Батьківська зручність:

en: Parent ID
uk_UA: Батьківський ID

en: Partial PayPal refund processed: %s
uk_UA: Було здійснено часткове повернення коштів через PayPal: %s

en: Password changed.
uk_UA: Пароль змінено.

en: Password: %s
uk_UA: Пароль: %s

en: Passwords do not match.
uk_UA: Паролі не збігаються.

en: Pay by Card (Beanstream)
uk_UA: Оплата карткою (Beanstream)

en: Pay by Card (Braintree)
uk_UA: Оплатити карткою (Braintree)

en: Pay by Card (Stripe)
uk_UA: Сплатити карткою (Stripe)

en: Pay on Arrival
uk_UA: Оплата після прибуття

en: Pay via PayPal
uk_UA: Оплата за допомогою PayPal

en: Pay with cash on arrival.
uk_UA: Сплатити готівкою після прибуття.

en: Pay with your credit card via Beanstream.
uk_UA: Сплатіть кредитною карткою за допомогою Beanstream.

en: Pay with your credit card via Braintree.
uk_UA: Сплатіть вашою кредитною карткою за допомогою Braintree.

en: Pay with your credit card via Stripe.
uk_UA: Оплата кредитною карткою через систему Stripe.

en: PayPal Payment #%s Refunded for reason: %s
uk_UA: Платіж PayPal #%s було повернено з причини: %s

en: PayPal Refund Transaction ID: %s
uk_UA: ID транзакції повернення коштів через PayPal: %s

en: PayPal account is not verified. Verify account in order to accept this payment.
uk_UA: Обліковий запис PayPal не підтверджений. Підтвердіть його, щоб отримати цей платіж.

en: PayPal account must be upgraded before this payment can be accepted.
uk_UA: Необхідно покращити версію облікового запису PayPal для прийняття цього платежу.

en: Payment
uk_UA: Оплата

en: Payment #%s
uk_UA: Платіж #%s

en: Payment %s via IPN.
uk_UA: Платіж %s через IPN.

en: Payment (#%s) for this booking is on hold
uk_UA: Оплата (#%s) за це бронювання утримується

en: Payment Details
uk_UA: Деталі оплати

en: Payment Gateways
uk_UA: Способи оплати

en: Payment History
uk_UA: Історія платежів

en: Payment ID
uk_UA: ID оплати

en: Payment ID: #%s
uk_UA: ID оплати: #%s

en: Payment Method
uk_UA: Спосіб оплати

en: Payment Method:
uk_UA: Спосіб оплати:

en: Payment Methods
uk_UA: Способи оплати

en: Payment Type
uk_UA: Спосіб оплати

en: Payment dispute lost
uk_UA: Платіжний спір програно

en: Payment dispute opened
uk_UA: Платіжний спір відкрито

en: Payment dispute won
uk_UA: Платіжний спір виграно

en: Payment failed due to invalid PayPal business email.
uk_UA: Платіж не вдався через неправильну бізнес-адресу електронної пошти PayPal.

en: Payment failed due to invalid amount in PayPal IPN.
uk_UA: Платіж не вдався через неправильну суму у PayPal IPN.

en: Payment failed due to invalid currency in PayPal IPN.
uk_UA: Платіж не вдався через неправильну валюту у PayPal IPN.

en: Payment failed due to invalid purchase key in PayPal IPN.
uk_UA: Платіж не вдався через неправильний ключ покупки у PayPal IPN.

en: Payment for PaymentIntent %s is processing.
uk_UA: Оплата для PaymentIntent %s обробляється.

en: Payment for PaymentIntent %s succeeded.
uk_UA: Оплата для PaymentIntent %s успішна.

en: Payment instructions
uk_UA: Інструкції з оплати

en: Payment intent ID is not set.
uk_UA: Payment intent ID не встановлено.

en: Payment is being reviewed by PayPal staff as high-risk or in possible violation of government regulations.
uk_UA: Платіж перебуває на розгляді PayPal як високоризикований або як такий, що можливо порушує чинне законодавство.

en: Payment is pending for unknown reasons. Contact PayPal support for assistance.
uk_UA: Платіж перебуває в очікуванні з невідомої причини. Зверніться до підтримки PayPal за допомогою.

en: Payment made via eCheck and will clear automatically in 5-8 days.
uk_UA: Платіж було проведено через eCheck - кошти з'являться на рахунку автоматично через 5-8 днів.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
uk_UA: Опис способу оплати, який покупець буде бачити на вашому сайті.

en: Payment method is not valid.
uk_UA: Спосіб оплати недійсний.

en: Payment method nonce is required.
uk_UA: Необхідний ідентифікатор nonce для способу оплати.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
uk_UA: Назва способу оплати, яку покупець буде бачити на вашому сайті.

en: Payment must be accepted manually through PayPal due to international account regulations.
uk_UA: Платіж має бути прийнятий вручну через PayPal згідно з міжнародним нормами облікового запису.

en: Payment received in non-shop currency and must be accepted manually through PayPal.
uk_UA: Платіж було отримано у валюті, відмінній від валюти магазину, та має бути прийнятий вручну через PayPal.

en: Payment refunded in 2Checkout
uk_UA: Платіж повернутий в 2Checkout

en: Payment refunded in Braintree
uk_UA: Платіж повернуто у Braintree

en: Payment requires a confirmed customer address and must be accepted manually through PayPal.
uk_UA: Необхідно мати підтверджену електронну адресу клієнта та платіж має бути прийнятий вручну через PayPal.

en: Payment single use token is required.
uk_UA: Необхідний одноразовий платіжний токен.

en: Payment source %s failed and couldn't be processed.
uk_UA: Джерело платежу %s невдале та не може бути оброблене.

en: Payment source %s is waiting for customer confirmation.
uk_UA: Джерело платежу %s очікує підтвердження користувачем.

en: Payment source %s was cancelled by customer.
uk_UA: Джерело платежу %s відмінено користувачем.

[ctx: Payment status]
en: Abandoned
uk_UA: Занедбано

[ctx: Payment status]
en: Cancelled
uk_UA: Скасовано

[ctx: Payment status]
en: Completed
uk_UA: Виконано

[ctx: Payment status]
en: Failed
uk_UA: Не вдалося

[ctx: Payment status]
en: On Hold
uk_UA: Утримується

[ctx: Payment status]
en: Pending
uk_UA: В очікуванні

[ctx: Payment status]
en: Refunded
uk_UA: Відшкодовано

en: Payment was sent to unconfirmed or non-registered email address.
uk_UA: Платіж було відправлено на непідтверджену або незареєстровану адресу електронної пошти.

en: Payment:
uk_UA: Оплата:

en: Payments
uk_UA: Платежі

en: Payments Passcode
uk_UA: Платіжний пароль

en: Payments.
uk_UA: Платежі

en: Paypal Business Email
uk_UA: Бізнес-адреса email PayPal

en: Pending
uk_UA: В очікуванні

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: В очікуванні <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Admin <span class="count">(%s)</span> | Pending Admin <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: До огляду адміністратором <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: До огляду адміністратором <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: До огляду адміністратором <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Booking Email
uk_UA: Лист про очікування підтвердження бронювання

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Очікує оплати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Очікують оплати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Очікують оплати <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Payment Time
uk_UA: Час на завершення оплати

en: Pending Payment Time set in Hotel Booking Settings
uk_UA: Час на очікування оплати, встановлений у налаштуваннях плагіну Hotel Booking.

en: Pending User Confirmation <span class="count">(%s)</span> | Pending User Confirmation <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Очікує підтвердження клієнта <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Очікує підтвердження клієнта <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Очікує підтвердження клієнта <span class="count">(%s)</span>

en: Pending source %s received, but the redirect URL is empty.
uk_UA: Очікування джерела %s отримано, але посилання перенаправлення порожнє.

en: Per Accommodation
uk_UA: За помешкання

en: Per Day
uk_UA: За день

en: Per Guest
uk_UA: За гостя

en: Per Instance
uk_UA: За одиницю

en: Per accommodation (%)
uk_UA: За помешкання (%)

en: Per accommodation / per day
uk_UA: За помешкання / за добу

en: Per adult:
uk_UA: За дорослого:

en: Per adult:
uk_UA: За дорослого:

en: Per child:
uk_UA: За дитину:

en: Per child:
uk_UA: За дитину:

en: Per guest / per day
uk_UA: За гостя / за добу

en: Percent
uk_UA: Відсоток

en: Percentage
uk_UA: Відсоток

en: Period of time in minutes the user is given to complete payment. Unpaid bookings become Abandoned and accommodation status changes to Available.
uk_UA: Відрізок часу у хвилинах, що надається користувачеві для завершення оплати. Неоплачені бронювання переходять у статус "Занедбано", роблячи помешкання вільним для подальшого бронювання.

en: Period of time in minutes the user is given to confirm booking via email. Unconfirmed bookings become Abandoned and accommodation status changes to Available.
uk_UA: Відрізок часу у хвилинах, що надається користувачеві для підтвердження бронювання шляхом натискання посилання у листі. Непідтверджені бронювання переходять у статус "Занедбано", роблячи помешкання вільним для подальшого бронювання.

en: Period:
uk_UA: Період:

en: Periodicity
uk_UA: Періодичність

en: Permission is missing.
uk_UA: Дозвіл відсутній.

en: Permissions
uk_UA: Дозволи

en: Peru
uk_UA: Перу

en: Philippine peso
uk_UA: Філіппінський песо

en: Philippines
uk_UA: Філіппіни

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Phone is required.
uk_UA: Необхідно вказати телефон.

en: Phone: %s
uk_UA: Телефон: %s

en: Photo Gallery
uk_UA: Фотогалерея

en: Pitcairn
uk_UA: Піткерн

[ctx: Placeholder for empty accommodation title]
en: (no title)
uk_UA: (без назви)

en: Please add attribute in default language to configure terms.
uk_UA: Будь ласка, додайте атрибути на мові за замовчуванням для налаштування варіантів.

en: Please be patient while the calendars are imported. You will be notified via this page when the process is completed.
uk_UA: Будьте терплячі доки календарі імпортуються. Ви отримаєте повідомлення на цій сторінці щойно процес завершиться.

en: Please complete all required fields and try again.
uk_UA: Будь ласка, заповніть усі обов'язкові поля та спробуйте ще раз.

en: Please enter a valid account username.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсне ім'я користувача.

en: Please enter an account password.
uk_UA: Будь ласка, введіть пароль акаунта.

en: Please provide a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть дійсну e-mail адресу.

en: Please select columns to export.
uk_UA: Будь ласка, оберіть стовпчики для експорту.

en: Please, provide a valid Customer ID.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсний ID клієнта.

en: Please, provide a valid current password.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсний поточний пароль.

en: Please, provide a valid email.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

en: Poland
uk_UA: Польща

en: Polish
uk_UA: Польська

en: Polish z&#x142;oty
uk_UA: Польський злотий

en: Popular Accommodation Categories
uk_UA: Популярні категорії помешкання

en: Popular Accommodation Tags
uk_UA: Популярні позначки помешкання

en: Popular Amenities
uk_UA: Популярні зручності

en: Portugal
uk_UA: Португалія

en: Possible tags:
uk_UA: Можливі позначки:

en: Post ID
uk_UA: ID запису

[ctx: Post Status]
en: Auto Draft
uk_UA: Авточернетка

[ctx: Post Status]
en: New
uk_UA: Додати

en: Post author
uk_UA: Автор запису

en: Post date
uk_UA: Дата запису

en: Post name (post slug)
uk_UA: Назва запису (слаг запису)

en: Post title
uk_UA: Заголовок запису

en: Postal Code (ZIP)
uk_UA: Поштовий індекс

en: Postcode
uk_UA: Поштовий індекс

en: Postcode is required.
uk_UA: Необхідно вказати індекс.

en: Pound sterling
uk_UA: Фунт стерлінгів

en: Preset Adults:
uk_UA: Задано дорослих:

en: Preset Children:
uk_UA: Задано дітей:

en: Preset date. Formatted as %s
uk_UA: Установлена дата. Формат %s

en: Price
uk_UA: Ціна

en: Price Breakdown
uk_UA: Таблиця розподілу вартості бронювання

en: Price breakdown unfolded by default.
uk_UA: Таблиця розподілу вартості бронювання розгорнута за замовчуванням.

[ctx: Price for X nights. Example: $99 for 2 nights, $99 for 21 nights]
en: for %d nights | for %d nights
uk_UA[0]: за %d добу
uk_UA[1]: за %d доби
uk_UA[2]: за %d діб

en: Price per night
uk_UA: Ціна за добу

[ctx: Price per one night. Example: $99 per night]
en: per night
uk_UA: за добу

en: Price:
uk_UA: Ціна:

en: Prices start at:
uk_UA: Ціна від:

en: Prices start at: %s
uk_UA: Ціна від: %s

en: Private Key
uk_UA: Особистий ключ

en: Process Information
uk_UA: Обробка інформації

en: Processing
uk_UA: Обробка

en: Processing...
uk_UA: Оброблення...

en: Product ID is not valid
uk_UA: Неправильний ID продукту

en: Public Key
uk_UA: Публічний ключ

en: Puerto Rico
uk_UA: Порт Ріко

en: Put created .mo file with your translations into the folder %s. Where {lang} is ISO-639 language code and {country} is ISO-3166 country code. Example: Brazilian Portuguese file would be called motopress-hotel-booking-pt_BR.mo.
uk_UA: Розмістіть файл .mo з вашим перекладом у папці %s. Де {lang} - ISO-639 код мови та {country} - ISO-3166 код країни. Наприклад, для Бразилії та португальської мови ваш файл матиме назву motopress-hotel-booking-pt_BR.mo.

en: QR Code
uk_UA: QR-код

en: Qatar
uk_UA: Катар

en: Qatari riyal
uk_UA: Катарський ріал

en: Quarter
uk_UA: Квартал

en: Quarter an Hour
uk_UA: Чверть години

en: Query Settings
uk_UA: Налаштування запиту

en: Random order
uk_UA: Випадковий порядок

en: Rate
uk_UA: Тариф

en: Rate Info
uk_UA: Інформація тарифу

en: Rate is not valid.
uk_UA: Тариф недійсний.

en: Rate was duplicated.
uk_UA: Тариф здубльовано.

en: Rate:
uk_UA: Тариф:

en: Rate: %s
uk_UA: Тариф: %s

en: Rates
uk_UA: Тарифи

en: Rates are used to offer different prices of the same accommodation type depending on extra conditions. E.g. Double room with breakfast included; double room with no breakfast. Guests will choose the preferable rate when submitting a booking request.
uk_UA: Тарифи використовуються для пропозиції варіативних цін проживання для одного й того ж типу помешкання в залежності від його умов. Наприклад, двомісна кімната з включеним сніданком; двомісна кімната без сніданку. Гість зможе обрати той тариф, що йому підходить на сторінці оформлення бронювання.

en: Read
uk_UA: Читання

en: Read/Write
uk_UA: Читання/Запис

en: Recalculate Total Price
uk_UA: Перерахувати загальну вартість

en: Recipients
uk_UA: Отримувачі

en: Recommended for %d adult | Recommended for %d adults
uk_UA[0]: Рекомендовано для %d дорослого
uk_UA[1]: Рекомендовано для %d дорослих
uk_UA[2]: Рекомендовано для %d дорослих

en: Recommended for %d guest | Recommended for %d guests
uk_UA[0]: Рекомендуємо для %d гостя
uk_UA[1]: Рекомендуємо для %d гостей
uk_UA[2]: Рекомендуємо для %d гостей

en: Redirect to the checkout page immediately after successful addition to reservation.
uk_UA: Перенаправляти одразу на сторінку оформлення бронювання після успішного додавання до кошика.

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Відшкодовано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Відшкодовано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Відшкодовано <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[3]: Відшкодовано <span class="count">(%s)</span>

en: Relation
uk_UA: Зв'язок

en: Relevance
uk_UA: Релевантність

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove gallery
uk_UA: Видалити галерею

en: Remove image
uk_UA: Видалити зображення

en: Remove variation
uk_UA: Видалити варіацію

en: Removed
uk_UA: Видалено

en: Removed bookings: %s
uk_UA: Видалені бронювання: %s

en: Renew License
uk_UA: Оновити ліцензію

en: Replace
uk_UA: Замінити

en: Reports
uk_UA: Звіти

en: Request does not pass security verification. Please refresh the page and try one more time.
uk_UA: Запит не пройшов перевірку безпеки. Будь ласка, оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Required
uk_UA: Обов’язкове

en: Required fields are followed by
uk_UA: Обов’язкові поля позначені

en: Required fields are followed by %s
uk_UA: Обов’язкові поля позначені %s

en: Resend Email
uk_UA: Надіслати лист повторно

en: Reservation #%d
uk_UA: Бронювання #%d

en: Reservation Form
uk_UA: Форма бронювання

en: Reservation Received
uk_UA: Бронювання отримане

en: Reservation Received Page
uk_UA: Сторінка "Бронювання отримане"

en: Reservation submitted
uk_UA: Бронювання надіслано

en: Reserve
uk_UA: Забронювати

en: Reserve %1$s of %2$s available accommodations.
uk_UA: Забронюйте %1$s з %2$s вільних помешкань.

en: Reserved Accommodation
uk_UA: Заброньоване помешкання

en: Reserved Accommodation Details Template
uk_UA: Шаблон "Деталі заброньованого помешкання"

en: Reserved Accommodations
uk_UA: Заброньовані помешкання

en: Reserved Accommodations Details
uk_UA: Деталі заброньованого помешкання

en: Restriction
uk_UA: Обмеження

en: Returning customer?
uk_UA: Постійний клієнт?

en: Reunion
uk_UA: Реюньйон

en: Revenue (Beta)
uk_UA: Дохід (бета-версія)

en: Revoke
uk_UA: Відкликати

en: Revoke key
uk_UA: Відкликати ключ

en: Romania
uk_UA: Румунія

en: Romanian leu
uk_UA: Румунський лей

en: Rules:
uk_UA: Правила:

en: Russia
uk_UA: Росія

en: Russian
uk_UA: Російська

en: Russian ruble
uk_UA: Російський рубль

en: Rwanda
uk_UA: Руанда

en: Rwandan franc
uk_UA: Руандійський франк

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
uk_UA: Сан-Томе і Принсіпі

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
uk_UA: Добра Сан-Томе і Принсіпі

en: Saint Barth&eacute;lemy
uk_UA: Сен-Бартелемі

en: Saint Helena
uk_UA: острів Святої Єлени

en: Saint Helena pound
uk_UA: Фунт Святої Єлени

en: Saint Kitts and Nevis
uk_UA: Сент-Кітс і Невіс

en: Saint Lucia
uk_UA: Сент-Люсія

en: Saint Martin (Dutch part)
uk_UA: Сен-Мартен (голландський частина)

en: Saint Martin (French part)
uk_UA: Сен-Мартен (французька частина)

en: Saint Pierre and Miquelon
uk_UA: Сен-П'єр і Мікелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk_UA: Сент-Вінсент і Гренадіни

en: Samoa
uk_UA: Самоа

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
uk_UA: Самоанська тала

en: San Marino
uk_UA: Сан Маріно

en: Sandbox
uk_UA: Пісочниця (тестовий)

en: Sandbox can be used to test payments.
uk_UA: Використовуйте пісочницю для тестування платежів.

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Saudi Arabia
uk_UA: Саудівська Аравія

en: Saudi riyal
uk_UA: Саудівський ріал

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search %s
uk_UA: Пошук %s

en: Search Accommodation
uk_UA: Шукати помешкання

en: Search Accommodation Categories
uk_UA: Шукати категорію помешкання

en: Search Accommodation Tags
uk_UA: Шукати позначки помешкання

en: Search Accommodation Type
uk_UA: Шукати тип помешкання

en: Search Amenities
uk_UA: Шукати зручність

en: Search Attribute
uk_UA: Шукати атрибут

en: Search Availability
uk_UA: Перевірити наявність вільних місць

en: Search Availability Form
uk_UA: Форма пошуку вільних місць

en: Search Booking
uk_UA: Шукати бронювання

en: Search Coupon
uk_UA: Шукати купон

en: Search Options
uk_UA: Налаштування пошуку

en: Search Payment
uk_UA: Шукати платіж

en: Search Rate
uk_UA: Шукати тариф

en: Search Results
uk_UA: Результати пошуку

en: Search Results Page
uk_UA: Сторінка результатів пошуку

en: Search Season
uk_UA: Знайти сезон

en: Search Service
uk_UA: Шукати послугу

en: Search parameters are not set.
uk_UA: Параметри пошуку не встановлено.

en: Search results for accommodations that have bookings with status "%s" from %s until %s
uk_UA: Результати пошуку для помешкань зі статусом бронювання "%s" з %s до %s

en: Season
uk_UA: Сезон

en: Season &#8212; Price
uk_UA: Сезон &#8212; Ціна

en: Season Info
uk_UA: Інформація про сезон

en: Season Prices
uk_UA: Ціни сезону

en: Seasons
uk_UA: Сезони

en: Seasons are real periods of time, dates or days that come with different prices for accommodations. E.g. Winter 2018 ($120 per night), Christmas ($150 per night).
uk_UA: Сезони це реальні відрізки часу (дати чи дні), що мають різну ціну. Наприклад, сезон "Зима 2018" (500 грн за добу), сезон "Різдвяні свята" (700 грн за добу).

en: Secret Key
uk_UA: Секретний ключ

en: Secret Word
uk_UA: Секретне слово

en: Select
uk_UA: Обрати

en: Select a page to display user account. Use the customer account shortcode on this page.
uk_UA: Виберіть сторінку, щоб показати акаунт користувача. Використовуйте шорткод акаунта клієнта на цій сторінці.

en: Select all
uk_UA: Вибрати усі

en: Select columns to export
uk_UA: Обрати стовпчики для експорту

en: Select from available accommodations.
uk_UA: Оберіть із вільних помешкань.

en: Select iDEAL Bank
uk_UA: Обрати iDEAL Bank

en: Select page to display search results. Use search results shortcode on this page.
uk_UA: Оберіть сторінку для відображення результатів пошуку. Використовуйте короткий код   "Результати пошуку" на цій сторінці.

en: Select page user will be redirected to complete booking.
uk_UA: Оберіть сторінку, на яку буде перенаправлено користувача для завершення бронювання.

en: Select theme for an availability calendar.
uk_UA: Оберіть тему для календаря доступності місць.

en: Selected accommodations are not valid.
uk_UA: Неправильно обрано помешкання.

en: Selected dates do not meet booking rules for type %s
uk_UA: Обрані дати не відповідають правилам бронювання для %s

en: Send a copy of the Approved Booking email to the customer`s email address.
uk_UA: Повторно надіслати копію листа "Бронювання підтверджено" на адресу гостя.

en: Send automated email notifications, such as key pick-up instructions, house rules, before and after arrival/departure with <a>Hotel Booking Notifier</a>.
uk_UA: Використовуйте додаток <a>Hotel Booking Notifier</a> для відправлення автоматичних листів-сповіщень на кшталт інструкцій місцезнаходження ключів, правил внутрішнього розпорядку тощо до та після прибуття/виїзду.

en: Send automated email notifications, such as key pick-up instructions, house rules, before and after arrival/departure with Hotel Booking Notifier.
uk_UA: Використовуйте додаток Hotel Booking Notifier для відправлення автоматичних листів-сповіщень на кшталт інструкцій місцезнаходження ключів, правил внутрішнього розпорядку тощо до та після прибуття/виїзду.

en: Senegal
uk_UA: Сенегал

en: Separate amenities with commas
uk_UA: Розмежовуйте зручності комами

en: Separate categories with commas
uk_UA: Розмежовуйте категорії комами

en: Separate tags with commas
uk_UA: Розмежовуйте позначки комами

en: Sequential Number of Accommodation
uk_UA: Порядковий номер помешкання

en: Serbia
uk_UA: Сербія

en: Serbian dinar
uk_UA: Сербський динар

en: Service
uk_UA: Послуга

en: Service Taxes
uk_UA: Податки на послуги

en: Service Taxes Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок податку на послуги

en: Services
uk_UA: Послуги

en: Services Listing
uk_UA: Список послуг

en: Services Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок за послуги

en: Services are extra offers that you can sell or give for free. E.g. Thai massage, transfer, babysitting. Guests can pre-order them when placing a booking.
uk_UA: Послуги - це сервіси, які ви можете продавати додатково або пропонувати безкоштовно. Наприклад, тайський масаж, трансфер, нагляд за дитиною. Гості можуть замовити їх додатково на сторінці оформлення бронювання.

en: Services pagination
uk_UA: Кількість послуг на сторінці

en: Services:
uk_UA: Послуги:

en: Set bed types list in <a href="%link%" target="_blank">settings</a>.
uk_UA: Встановити типи ліжок у <a href="%link%" target="_blank">Налаштуваннях</a>.

en: Set the number of columns or the number of rows and columns separated by comma. Example: "3" or "2,3"
uk_UA: Встановіть кількість колонок чи рядків та колонок, розмежованих комами. Наприклад: "3" або "2,3"

en: Set to %s
uk_UA: Встановлений в %s

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Settings saved.
uk_UA: Налаштування збережено.

en: Seychelles
uk_UA: Сейшельські острови

en: Seychellois rupee
uk_UA: Сейшельська рупія

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Shortcodes
uk_UA: Короткі коди

en: Show
uk_UA: Показати

en: Show Accommodation Rates List for accommodation type with id 777
uk_UA: Показувати тарифи помешкання для типу помешкання з id 777

en: Show Accommodations
uk_UA: Показати помешкання

en: Show All Services
uk_UA: Показувати усі послуги

en: Show Book button
uk_UA: Показувати кнопку "Забронювати"

en: Show Booking Form for Accommodation Type with id 777
uk_UA: Показувати форму бронювання для типу помешкання з id 777

en: Show Lowest Price for
uk_UA: Показати найнижчу ціну в межах

en: Show View Details button
uk_UA: Показувати кнопку "Переглянути деталі"

en: Show accommodation rate with this charge included
uk_UA: Показувати вартість проживання з включеною цією платою

en: Show price for selected period
uk_UA: Показувати ціну за обраний період

en: Show price together with adults and children fields
uk_UA: Показувати ціну разом з полями дітей та дорослих

en: Sierra Leone
uk_UA: Сьєрра-Леоне

en: Sierra Leonean leone
uk_UA: Леоне Сьєрра-Леоне

en: Signed number
uk_UA: Число зі знаком

en: Simplified Chinese
uk_UA: Спрощена китайська

en: Singapore
uk_UA: Сингапур

en: Singapore dollar
uk_UA: Сінгапурський долар

en: Single Accommodation Type
uk_UA: Один тип помешкання

en: Site title (set in Settings > General)
uk_UA: Назва сайту (Налаштування > Загальне)

en: Size, %s
uk_UA: Розмір, %s

en: Size:
uk_UA: Розмір:

en: Skip
uk_UA: Пропустити

en: Skip Search Results
uk_UA: Пропустити результати пошуку

en: Skip search results page and enable direct booking from accommodation pages.
uk_UA: Пропустити сторінку результатів пошуку, ввімкнувши пряме бронювання зі сторінки помешкання.

en: Skipped
uk_UA: Пропущено

en: Skipped bookings: %s
uk_UA: Пропущені бронювання: %s

en: Skipped. Booking #%d updated with new data.
uk_UA: Пропущено. Бронювання #%d оновлене новими даними.

en: Skipped. Event from %1$s to %2$s has passed.
uk_UA: Пропущено. Подія від %1$s до %2$s закінчилася.

en: Skipped. No URLs found for parsing.
uk_UA: Пропущено. Жодного URL знайдено для аналізу.

en: Skipped. Outdated booking #%d already removed.
uk_UA: Пропущено. Застаріле бронювання #%d вже видалено.

en: Skipped. The dates from %1$s to %2$s are already blocked.
uk_UA: Пропущено. Дати з %1$s по %2$s вже заблоковані.

en: Sky Blue
uk_UA: Світло-блакитна

en: Slate Blue
uk_UA: Сіро-блакитна

en: Slovakia
uk_UA: Словаччина

en: Slovenia
uk_UA: Словенія

en: Sol
uk_UA: Соль

en: Solomon Islands
uk_UA: Соломонові острови

en: Solomon Islands dollar
uk_UA: Долар Соломонових Островів

en: Somali shilling
uk_UA: Сомалійський шилінг

en: Somalia
uk_UA: Сомалі

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods.
uk_UA: На жаль, немає доступних способів оплати.

en: Sorry, the minimum allowed payment amount is %s to use this payment method.
uk_UA: Вибачте, мінімально можлива сума платежу %1$s при використанні цього способу оплати.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your booking contents.
uk_UA: Вибачте, цей купон не відповідає умовам вашого бронювання.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
uk_UA: Вибачте, вам не дозволено доступ до цієї сторінки.

en: Sort by.
uk_UA: Сортувати за.

en: Sort by. Use "orderby" insted.
uk_UA: Сортувати за. Тепер використовуйте "orderby".

en: Source ID is missing.
uk_UA: Source ID не зазначено.

en: Source ID is not set.
uk_UA: Source ID  не встановлено.

en: Source accommodation
uk_UA: Джерело помешкання

en: Source: %s.
uk_UA: Джерело: %s.

en: South Africa
uk_UA: Південна Африка

en: South African rand
uk_UA: Південноафриканський ранд

en: South Georgia/Sandwich Islands
uk_UA: Південна Джорджія / Сандвічеві острови

en: South Korea
uk_UA: Південна Корея

en: South Korean won
uk_UA: Південнокорейська вона

en: South Sudan
uk_UA: південний Судан

en: South Sudanese pound
uk_UA: Південносуданський фунт

en: Spain
uk_UA: Іспанія

en: Spanish
uk_UA: Іспанська

en: Specified type of the custom field. Can be used in conjunction with "orderby" = "meta_value".
uk_UA: Вказаний тип користувацького поля. Може використовуватися разом з "orderby" = "meta_value".

en: Specified type of the custom field. Can be used in conjunction with orderby="meta_value".
uk_UA: Вказаний тип користувацького поля. Може використовуватися разом з orderby ="meta_value".

en: Specify an IPN listener for a specific payment instead of the listeners specified in your PayPal Profile.
uk_UA: Вкажіть IPN listener для конкретного платежу замість тих, що вказані у вашому обліковому записі PayPal.

en: Square Foot
uk_UA: Квадратний фут

en: Square Meter
uk_UA: Квадратний метр

en: Square Units
uk_UA: Квадратні одиниці

en: Square Yard
uk_UA: Квадратний ярд

en: Sri Lanka
uk_UA: Шрі-Ланка

en: Sri Lankan rupee
uk_UA: Шрі-Ланкійська рупія

en: Start
uk_UA: Початок

en: Start date
uk_UA: Дата початку

en: State / County
uk_UA: Область / Район

en: State is required.
uk_UA: Необхідно вказати штат/область.

en: State the age or disable children in <a href="%s">settings</a>.
uk_UA: Вкажіть вік дітей або повністю вимкніть параметр "Діти" у <a href="%s">Налаштуваннях</a>.

en: Status
uk_UA: Статус

en: Status changed from %s to %s.
uk_UA: Статус був змінений з %s на %s.

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: String
uk_UA: Рядок

en: Styles
uk_UA: Стилі

en: Subject
uk_UA: Тема

en: Subtotal
uk_UA: Проміжний підсумок

en: Subtotal (excl. taxes)
uk_UA: Загалом (без податків)

en: Succeed
uk_UA: Вдало

en: Success
uk_UA: Вдало

en: Success bookings: %s
uk_UA: Вдалих бронювань: %s

en: Success. Booking #%1$d updated with new data.
uk_UA: Вдало. Бронювання #%1$d оновлене новими даними.

en: Success. Booking #%1$d updated with new data. Removed %2$d outdated booking. | Success. Booking #%1$d updated with new data. Removed %2$d outdated bookings.
uk_UA[0]: Вдало. Бронювання #%1$d оновлене новими даними. Видалено %2$d застаріле бронювання.
uk_UA[1]: Вдало. Бронювання #%1$d оновлене новими даними. Видалено %2$d застарілих бронювань.
uk_UA[2]: Вдало. Бронювання #%1$d оновлене новими даними. Видалено %2$d застарілих бронювань.

en: Success. Booking #%d updated with new data.
uk_UA: Вдало. Бронювання #%d оновлене новими даними.

en: Sudan
uk_UA: Судан

en: Sudanese pound
uk_UA: Суданський фунт

en: Summary: %s.
uk_UA: Підсумок: %s.

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Suriname
uk_UA: Сурінам

en: Surinamese dollar
uk_UA: Суринамський долар

en: Svalbard and Jan Mayen
uk_UA: Шпіцберген і Ян-Маєн

en: Swazi lilangeni
uk_UA: Свазилендський лілангені

en: Swaziland
uk_UA: Свазіленд

en: Sweden
uk_UA: Швеція

en: Swedish
uk_UA: Шведська

en: Swedish krona
uk_UA: Шведська крона

en: Swiss franc
uk_UA: Швейцарський франк

en: Switzerland
uk_UA: Швейцарія

en: Sync All External Calendars
uk_UA: Синхронізувати всі зовнішні календарі

en: Sync Calendars
uk_UA: Синхронізувати календарі

en: Sync External Calendars
uk_UA: Синхронізувати зовнішні календарі

en: Sync calendars at this time (UTC) or starting at this time every interval below.
uk_UA: Синхронізувати календарі о цій годині (UTC) або починаючи з цього часу згідно з обраним нижче інтервалом.

en: Sync your bookings across all online channels like Booking.com, TripAdvisor, Airbnb etc. via iCalendar file format.
uk_UA: Синхронізуйте усі бронювання сайту з онлайн-платформами оренди житла, такими як Booking.com, TripAdvisor, Airbnb тощо, котрі підтримують формат файлу iCalendar.

en: Sync, Import and Export Calendars
uk_UA: Синхронізуйте, імпортуйте та експортуйте календарі

en: Syria
uk_UA: Сирія

en: Syrian pound
uk_UA: Сирійський фунт

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Taiwan
uk_UA: Тайвань

en: Tajikistan
uk_UA: Таджикистан

en: Tajikistani somoni
uk_UA: Таджицький сомоні

en: Take the source file for your translations %s or needed translated locale.
uk_UA: Візьміть файл з мовою-джерелом для вашого перекладу %s або необхідний файл з перекладом.

en: Taking a while? Click here to run it now.
uk_UA: Щось задовго? Натисніть сюди, щоб запустити зараз.

en: Tanzania
uk_UA: Танзанія

en: Tanzanian shilling
uk_UA: Танзанійський шилінг

en: Target accommodation
uk_UA: Цільове помешкання

en: Taxes
uk_UA: Податки

en: Taxes & Fees
uk_UA: Податки та збори

en: Taxes and fees saved.
uk_UA: Податки та збори збережено.

en: Template Mode
uk_UA: Режим шаблону

en: Term ID
uk_UA: Ідентифікатор значення

en: Terms
uk_UA: Варіанти

en: Terms & Conditions
uk_UA: загальні положення та умови

en: Test Mode
uk_UA: Режим тестування

en: Test Payment
uk_UA: Тестова оплата

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
en:  (+%s taxes and fees)
uk_UA:  (+%s податків і зборів)

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
en:  (+taxes and fees)
uk_UA:  (+податки і збори)

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
en:  (includes taxes and fees)
uk_UA:  (включає податки та збори)

en: Text instead of reservation form while booking is disabled
uk_UA: Текст за відсутності форм бронювання (коли можливість бронювання відключена).

en: Text on Checkout
uk_UA: Текст на сторінці оформлення бронювання

en: Thai baht
uk_UA: Тайський бахт

en: Thailand
uk_UA: Таїланд

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed.
uk_UA: Дякуємо за оплату - платіжна операція завершена.

en: Thank you!
uk_UA: Дякуємо!

en: Thanks for creating an account on %1$s.
uk_UA: Дякуємо за створення акаунта на %1$s.

en: The <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> option is disabled. Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate. Otherwise, %1$s will only work in Test Mode.
uk_UA: Опцію <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> відключено. Будь ласка, увімкніть SSL та переконайтеся, що ваш сервер має дійсний сертифікат SSL. Інакше, %1$s працюватиме лише у тестовому режимі.

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Learn more</a>.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ необхідний для отримання автоматичних оновлень плагіну та підтримки. Ви можете налаштувати ваш ліцензійний ключ у особистому обліковому записі. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Дізнатися більше</a>.

en: The booking is not set.
uk_UA: Бронювання не встановлено.

en: The booking not found.
uk_UA: Бронювання не знайдено.

en: The file does not exist.
uk_UA: Файл не існує.

en: The method of payment
uk_UA: Спосіб оплати

en: The number of adults is not valid.
uk_UA: Кількість дорослих невірна.

en: The number of adults presetted in the search form.
uk_UA: Кількість дорослих, задана у формі пошуку.

en: The number of children presetted in the search form.
uk_UA: Кількість дітей, задана у формі пошуку.

en: The number of guests is not valid.
uk_UA: Кількість гостей невірна.

en: The outdated booking #%d has been removed.
uk_UA: Застаріле бронювання #%d видалене.

en: The payment method is not selected.
uk_UA: Спосіб оплати не вибрано.

en: The total amount of payment
uk_UA: Загальна сума оплати

en: The total number of guests is not valid.
uk_UA: Неправильна загальна кількість гостей.

en: The unique ID of payment
uk_UA: Унікальний ID платежу

en: Theme Mode
uk_UA: Режим теми

en: There are no accommodations selected for reservation.
uk_UA: Помешкань для бронювання не обрано.

en: There are no blocking accommodation rules.
uk_UA: Відсутні правила блокування помешкання.

en: There are no booking buffer rules.
uk_UA: Відсутні правила резервного часу бронювання.

en: There are no maximum advance reservation rules.
uk_UA: Відсутні вимоги до максимального переднього бронювання.

en: There are no maximum stay rules.
uk_UA: Відсутні вимоги до максимального перебування.

en: There are no minimum advance reservation rules.
uk_UA: Відсутні вимоги до мінімального попереднього бронювання.

en: There are no minimum stay rules.
uk_UA: Відсутні вимоги до мінімального перебування.

en: There are no rates for requested dates.
uk_UA: Немає тарифів на ці дати.

en: These are accommodation amenities, generally free ones. E.g. air-conditioning, wifi.
uk_UA: Це зручності у помешканні, зазвичай безкоштовні. Наприклад, кондиціонер, WiFi.

en: These are not physical accommodations, but their types. E.g. standard double room. To specify the real number of existing accommodations, you'll need to use Generate Accommodations menu.
uk_UA: Це не фізичні помешкання, а їхні види, наприклад, стандартний двомісний номер. Щоб вказати кількість реальних помешкань, скористайтесь меню "Згенерувати помешкання".

en: These are real accommodations like rooms, apartments, houses, villas, beds (for hostels) etc.
uk_UA: Це реальні приміщення, такі як кімнати, квартири, будинки, вілли, ліжка (для гуртожитків) тощо.

en: This attribute refers to non-unique taxonomy - %1$s - which was already registered with attribute %2$s.
uk_UA: Цей атрибут стосується неунікальної таксономії - %1$s - що вже була зареєстрована з атрибутом %2$s.

en: This calendar has already been imported for another accommodation.
uk_UA: Цей календар вже імпортований для іншого помешкання.

en: This coupon has expired.
uk_UA: Строк дії купона вичерпався.

en: This email is sent when "Booking Confirmation Mode" is set to Admin confirmation.
uk_UA: Цей лист надсилається, якщо у "Режимі підтвердження бронювання" обрано "Підтвердження адміністратором".

en: This email is sent when "Booking Confirmation Mode" is set to Customer confirmation via email.
uk_UA: Цей лист надсилається, якщо у "Режимі підтвердження бронювання" обрано "Клієнтом через посилання у листі".

en: This is earlier than allowed by our advance reservation rules.
uk_UA: Це раніше, ніж дозволено нашими правилами бронювання.

en: This is later than allowed by our advance reservation rules.
uk_UA: Це пізніше, ніж дозволено нашими правилами бронювання.

en: This is where you can add new accommodations to your hotel.
uk_UA: Тут можна додавати нові помешкання до вашого готелю.

en: This is where you can add new rates.
uk_UA: Тут можна додати нові тарифи.

en: This is where you can add new seasons.
uk_UA: Тут можна додавати нові сезони.

en: This month
uk_UA: Цього місяця

en: This plugin will display all system messages, labels, buttons in the language set in <em>General > Settings > Site Language</em>. If the plugin is not available in your language, you may <a href="%s">contribute your translation</a>.
uk_UA: Вміст плагіну (системні повідомлення, назви, кнопки тощо) відображається на мові, обраній у <em>Налаштування > Загальне > Мова сайту</em>. Якщо плагін недоступний на вашій мові, <a href="%s">додайте ваш переклад</a>.

en: This quarter
uk_UA: Цього кварталу

en: This text will appear on the checkout page.
uk_UA: Текст з'явиться на сторінці оформлення бронювання.

en: This week
uk_UA: Цього тижня

en: This year
uk_UA: Цього року

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Till
uk_UA: До

en: Time
uk_UA: Час

en: Timor-Leste
uk_UA: Тимор-Лешті

en: Title
uk_UA: Назва

en: Title:
uk_UA: Назва:

en: To Pay
uk_UA: До оплати

en: To generate the passcode, navigate to Administration > Account Settings > Order Settings in the sidebar, then scroll to Payment Gateway > Security/Authentication
uk_UA: Щоб згенерувати пароль, перейдіть до Адміністрування > Налаштування облікового запису > Налаштування порядку в боковому меню, далі прокрутить до Платіжний шлюз > Безпека/Аутентифікація

en: To setup the callback process for 2Checkout to automatically mark payments completed, you will need to
uk_UA: Для налаштування процесу повідомлення для 2Checkout для автоматичної позначки платежів як завершені, вам потрібно буде

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Togo
uk_UA: Того

en: Tokelau
uk_UA: Токелау

en: Tokenisation failed: %s
uk_UA: Токенізація не вдалася: %s

en: Tonga
uk_UA: Тонга

en: Tongan pa&#x2bb;anga
uk_UA: Тонганська паанга

en: Total
uk_UA: Загалом

en: Total Accommodation Taxes
uk_UA: Загалом податків за перебування

en: Total Accommodations:
uk_UA: Усього помешкань:

en: Total Booking Price
uk_UA: Загальна вартість бронювання

en: Total Bookings
uk_UA: Загалом бронювань

en: Total Discounts
uk_UA: Знижка загалом

en: Total Fee Taxes
uk_UA: Загалом податків за збори

en: Total Fees
uk_UA: Загалом зборів

en: Total Paid
uk_UA: Всього оплачено

en: Total Price:
uk_UA: Загальна вартість:

en: Total Sales
uk_UA: Загалом продаж

en: Total Service Taxes
uk_UA: Загалом податків за послуги

en: Total Services
uk_UA: Загалом послуг

en: Total Without Taxes
uk_UA: Загалом без податків

en: Total bookings: %s
uk_UA: Загалом бронювань: %s

[ctx: Total number of processed bookings]
en: Total
uk_UA: Загалом

en: Total:
uk_UA: Всього:

en: Transaction Failed
uk_UA: Помилка транзакції

en: Transaction ID
uk_UA: ID транзакції

en: Translate texts with any translation program like Poedit, Loco, Pootle etc.
uk_UA: Перекладайте вміст сайту на інші мови за допомогою будь-якої спеціальної програми чи плагіну, наприклад, Poedit, Loco, Pootle тощо.

en: Transnistrian ruble
uk_UA: Придністровський рубль

en: Trinidad and Tobago
uk_UA: Тринідад і Тобаго

en: Trinidad and Tobago dollar
uk_UA: Долар Тринідаду та Тобаго

en: Truncate per-night prices in the availability calendar.
uk_UA: Урізати ціни на ніч у календарі доступності.

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Tunisia
uk_UA: Туніс

en: Tunisian dinar
uk_UA: Туніський динар

en: Turkey
uk_UA: Туреччина

en: Turkish lira
uk_UA: Турецька ліра

en: Turkmenistan
uk_UA: Туркменістан

en: Turkmenistan manat
uk_UA: Туркменський манат

en: Turks and Caicos Islands
uk_UA: Теркс і Кайкос острова

en: Turn one-time guests into loyal customers by sending out automatic marketing campaigns with the <a>Hotel Booking & Mailchimp Integration</a>.
uk_UA: Перетворіть гостей у постійних клієнтів, налаштовуючи автоматичні маркетингові кампанії email-листування за допомогою додатку <a>Hotel Booking & Mailchimp Integration</a>.

en: Turn one-time guests into loyal customers by sending out automatic marketing campaigns with the Hotel Booking & Mailchimp Integration.
uk_UA: Перетворіть гостей у постійних клієнтів, налаштовуючи автоматичні маркетингові кампанії email-листування за допомогою додатку Hotel Booking & Mailchimp Integration.

en: Turquoise
uk_UA: Бірюзова

en: Tuvalu
uk_UA: Тувалу

en: Twice Daily
uk_UA: Двічі на день

en: Type
uk_UA: Тип

en: Uganda
uk_UA: Уганда

en: Ugandan shilling
uk_UA: Угандійський шилінг

en: Ukraine
uk_UA: Україна

en: Ukrainian hryvnia
uk_UA: Українська гривня

en: Unable to create booking. Please try again.
uk_UA: Неможливо створити бронювання. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Unable to update booking. Please try again.
uk_UA: Неможливо оновити бронювання. Спробуйте ще раз.

en: Unfortunately, your transaction cannot be completed at this time. Please try again or contact us.
uk_UA: На жаль, наразі вашу транзакцію неможливо завершити. Повторіть спробу або зв’яжіться з нами.

en: United Arab Emirates
uk_UA: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Arab Emirates dirham
uk_UA: Дірхам ОАЕ

en: United Kingdom (UK)
uk_UA: Великобританія

en: United States (US)
uk_UA: Сполучені Штати Америки

en: United States (US) Minor Outlying Islands
uk_UA: Зовнішні малі острови США

en: United States (US) Virgin Islands
uk_UA: Віргінські острови США

en: United States (US) dollar
uk_UA: Сполучені Штати Америки (США) долар

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Unselect all
uk_UA: Зняти вибір з усіх

en: Unsigned number
uk_UA: Число без знаку

en: Until
uk_UA: До

en: Update
uk_UA: Оновлення

en: Update %s
uk_UA: Оновити %s

en: Update Accommodation Category
uk_UA: Оновити категорію помешкання

en: Update Accommodation Tag
uk_UA: Оновити позначку помешкання

en: Update Amenity
uk_UA: Оновити зручність

en: Update Booking
uk_UA: Оновити бронювання

en: Update Pages
uk_UA: Оновити сторінки

en: Update Payment
uk_UA: Оновити платіж

en: Update Rate
uk_UA: Оновити тариф

en: Uploaded to this accommodation
uk_UA: Завантажено до цього помешкання

en: Uploaded to this accommodation type
uk_UA: Завантажено до цього типу помешкання

en: Uploaded to this booking
uk_UA: Завантажено до цього бронювання

en: Uploaded to this payment
uk_UA: Завантажено до цього платежу

en: Uploaded to this rate
uk_UA: Завантажено до цього тарифу

en: Uploaded to this season
uk_UA: Завантажено до цього сезону

en: Uploaded to this service
uk_UA: Завантажено до цієї послуги

en: Uploads directory is not writable.
uk_UA: Неможливо записати до каталогу завантажень.

en: Uruguay
uk_UA: Уругвай

en: Uruguayan peso
uk_UA: Уругвайський песо

en: Usage Count
uk_UA: Використано разів

en: Usage Limit
uk_UA: Ліміт використання

en: Use Source Accommodation to assign pre-filled booking information available in the original booking, e.g., full guest name, selected rate, services, etc.
uk_UA: Використовуйте Джерело помешкання для копіювання вже заповненої інформації з оригінального бронювання, як то, повне ім‘я гостя, обраний тариф, послуги, і т.і.

en: Use only on page that you set as Checkout Page in <a href="%s">Settings</a>
uk_UA: Використовувати лише на сторінці оформлення бронювання встановленій у <a href="%s">Налаштуваннях</a>

en: Use only on page that you set as Search Results Page in <a href="%s">Settings</a>
uk_UA: Використовуйте лише на "Сторінці результатів пошуків", встановленій у <a href="%s">Налаштуваннях</a>

en: Use the card number %1$s with CVC %2$s and a valid expiration date to test a payment.
uk_UA: Використовуйте номер картки %1$s з CVC %2$s дійсним терміном придатності, щоб протестувати оплату.

en: Use the card number %1$s with CVC %2$s, a valid expiration date and random 5-digit ZIP-code to test a payment.
uk_UA: Використайте номер картки %1$s з CVC %2$s, дійсний термін придатності та випадковий 5-значний поштовий індекс для тестового платежу.

en: Use this shortcode on Booking Confirmed and Reservation Received pages
uk_UA: Використовуйте цей короткий код на сторінках "Бронювання підтверджене" та "Бронювання отримане".

en: Use this shortcode on the Booking Cancelation page
uk_UA: Використовуйте цей короткий код на сторінці Скасування бронювання

en: Use this shortcode to create the My Account page.
uk_UA: Використовуйте цей шорткод для створення сторінки Мій акаунт.

en: Used for %cancellation_details% tag.
uk_UA: Використовується для позначки %cancellation_details%

en: Used for %reserved_rooms_details% tag.
uk_UA: Використовується для позначки %reserved_rooms_details%

en: User
uk_UA: Користувач

en: User Approval Time setted in Hotel Booking Settings
uk_UA: Час на очікування підтвердження бронювання, встановлений у налаштуваннях плагіну Hotel Booking.

en: User Cancellation Link
uk_UA: Посилання на скасування бронювання

en: User ID
uk_UA: ID користувача

en: User Pays
uk_UA: Клієнт платить

en: User account updated.
uk_UA: Акаунт користувача оновлено.

en: User can cancel booking via link provided inside email.
uk_UA: Клієнт може скасувати бронювання шляхом натискання на відповідне посилання у листі.

en: User is missing.
uk_UA: Користувач відсутній.

en: User login
uk_UA: Логін користувача

en: User password
uk_UA: Пароль користувача

en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: Uzbekistan
uk_UA: Узбекистан

en: Uzbekistani som
uk_UA: Узбецький сом

en: Valid (Lifetime)
uk_UA: Активна (назавжди)

en: Valid until
uk_UA: Активна до

en: Values:
uk_UA: Значення:

en: Values: integer, -1 to display all, default: "Blog pages show at most"
uk_UA: Значення: ціле число, -1 для відображення всього, початкове налаштування: "Відображати не більше"

en: Vanuatu
uk_UA: Вануату

en: Vanuatu vatu
uk_UA: Вануатський вату

en: Vatican
uk_UA: Ватікан

en: Venezuela
uk_UA: Венесуела

en: Venezuelan bol&iacute;var
uk_UA: Венесуельський болівар фуерте

en: Vietnam
uk_UA: В'єтнам

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
uk_UA: В'єтнамський донг

en: View
uk_UA: Переглянути

en: View Accommodation
uk_UA: Переглянути помешкання

en: View Accommodation Type
uk_UA: Проглянути тип помешкання

en: View Attribute
uk_UA: Проглянути атрибут

en: View Booking
uk_UA: Переглянути бронювання

en: View Button
uk_UA: Кнопка перегляду

en: View Coupon
uk_UA: Переглянути купон

en: View Details
uk_UA: Переглянути деталі

en: View Payment
uk_UA: Проглянути платіж

en: View Rate
uk_UA: Переглянути тариф

en: View Season
uk_UA: Переглянути сезон

en: View Service
uk_UA: Переглянути послугу

en: View:
uk_UA: Вид:

en: Visible in Details
uk_UA: Відображати в деталях

en: Waiting
uk_UA: Очікування

en: Wallis and Futuna
uk_UA: Уолліс та Футуна

en: Want to delete?
uk_UA: Хочете видалити?

en: Warning
uk_UA: Попередження

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received and confirmed.
uk_UA: Раді повідомити, що ваш запит на бронювання отриманий та підтверджений.

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received.
uk_UA: Раді повідомити, що отримали ваш запит на бронювання.

en: We received your booking request. Once it is confirmed we will notify you via email.
uk_UA: Ваш запит на бронювання отримано. Ми надішлемо вам листа, щойно ваше бронювання підтвердиться.

en: We will need to check %d previous booking after importing and remove it if the booking is outdated. | We will need to check %d previous bookings after importing and remove the outdated ones.
uk_UA[0]: Ми маємо перевірити %d попереднє бронювання після імпорту та видалити застаріле.
uk_UA[1]: Ми маємо перевірити %d попередні бронювання після імпорту та видалити застарілі.
uk_UA[2]: Ми маємо перевірити %d попередніх бронюваннь після імпорту та видалити застарілі.

en: We will notify you by email once it is confirmed by our staff.
uk_UA: Ми надішлемо вам листа, щойно бронювання буде підтверджене нашим персоналом.

en: Webhook "%s" skipped: payment's flow already completed.
uk_UA: Webhook "%s" пропущено: платіжний потік вже завершено.

en: Webhook received. Charge %s failed.
uk_UA: Webhook отримано. Списання %s не вдалося.

en: Webhook received. Charge %s succeeded.
uk_UA: Webhook отримано. Списання %s успішне.

en: Webhook received. Payment source %s failed and couldn't be processed.
uk_UA: Webhook отримано. Джерело платежу %s не успішне та не може бути оброблене.

en: Webhook received. Payment source %s was cancelled by customer.
uk_UA: Webhook отримано. Джерело платежу %s було відмінене користувачем.

en: Webhook received. The source %s is chargeable.
uk_UA: Webhook отримано. Джерело %s платоспроможне.

en: Webhooks Destination URL: %s
uk_UA: Webhooks URL призначення: %s

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: Week
uk_UA: Тиждень

en: Welcome
uk_UA: Вітаємо

en: West African CFA franc
uk_UA: Франк КФА BCEAO

en: Western Sahara
uk_UA: Західна Сахара

en: Whether to display "View Details" button with the link to accommodation type.
uk_UA: Чи показувати кнопку "Переглянути деталі" із посиланням на тип помешкання.

en: Whether to display Book button.
uk_UA: Показувати/не показувати кнопку "Забронювати"

en: Whether to display details of the accommodation type.
uk_UA: Чи показувати деталі типу помешкання.

en: Whether to display excerpt (short description) of the accommodation type.
uk_UA: Чи показувати уривок (короткий опис) типу помешкання.

en: Whether to display featured image of the accommodation type.
uk_UA: Чи показувати вибране зображення типу помешкання.

en: Whether to display gallery of the accommodation type.
uk_UA: Чи показувати галерею типу помешкання.

en: Whether to display price of the accommodation type.
uk_UA: Чи показувати ціну типу помешкання.

en: Whether to display title of the accommodation type.
uk_UA: Чи показувати назву типу помешкання.

en: Will be displayed on the checkout page.
uk_UA: Буде відображено на сторінці оформлення бронювання.

en: Write
uk_UA: Запис

en: Year
uk_UA: Рік

en: Yemen
uk_UA: Ємен

en: Yemeni rial
uk_UA: Єменський ріал

en: Yesterday
uk_UA: Вчора

en: You Account Details
uk_UA: Деталі вашого акаунта

en: You are not allowed to access this page.
uk_UA: Вам не дозволено доступ до цієї сторінки.

en: You are using two instances of Hotel Booking plugin at the same time, please <a href="%s">deactivate one of them</a>.
uk_UA: Ви використовуєте дві версії плагіну Hotel Booking одночасно. Будь ласка, <a href="%s">деактивуйте одну з них</a>.

en: You can use multiple comma-separated emails
uk_UA: Можна використовувати декілька адрес, розмежованих комами

en: You cannot edit the imported booking. Please update the source booking and resync your calendars.
uk_UA: Неможливо редагувати імпортоване бронювання. Будь ласка, оновіть джерело бронювання та синхронізуйте календарі знов.

en: You cannot manage terms of trashed attributes.
uk_UA: Ви не можете працювати з таксономією атрибутів з кошика.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
uk_UA: У вас немає дозволу на призначення API ключів для вибраного користувача.

en: You do not have permission to do this action.
uk_UA: У вас немає дозволу виконувати цю дію.

en: You do not have permission to edit API Keys
uk_UA: Ви не маєте дозволу для редагування ключів API

en: You do not have permission to edit this API Key
uk_UA: Ви не маєте дозволу редагувати цей ключ API

en: You do not have permission to revoke API Keys
uk_UA: У вас немає дозволу на відкликання Ключів API

en: You do not have permission to revoke this API Key
uk_UA: У вас немає дозволу на відкликання цього ключа API

en: You may also email the <a href="%s" target="_blank">balance payment request</a> link to your guests.
uk_UA: Ви також можете надіслати гостеві запит із прямим посиланням на <a href="%s" target="_blank">сплату залишку за бронюванням</a>.

en: You may customize plugin translation by editing the needed texts or adding your translation following these steps:
uk_UA: Ви можете перекладати тексти плагіну шляхом редагування необхідних рядків або додаванням повного перекладу за цією інструкцією:

en: You will be redirected to a secure page to complete the payment.
uk_UA: Ви будете перенаправлені на безпечну сторінку для завершення оплати.

en: Your Information
uk_UA: Ваша інформація

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>How to fix this.</a>
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ не відповідає встановленому плагіну. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>Як це виправити.</a>

en: Your License Key is not active. Please, <a href='%s'>activate your License Key</a> to get plugin updates
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ неактивований. Будь ласка, <a href='%s'>активуйте ваш ліцензійний ключ</a>, щоб отримувати оновлення плагіну.

en: Your Merchant ID can be found in the top-right corner of the screen after logging in to the Beanstream Back Office
uk_UA: Ваш Merchant ID знаходиться в верхньому правому куті екрану після логіну в Beanstream Back Office

en: Your booking is approved
uk_UA: Ваше бронювання підтверджене

en: Your booking is cancelled
uk_UA: Ваше бронювання скасоване

en: Your booking is confirmed. Thank You!
uk_UA: Ваше бронювання підтверджено. Спасибі!

en: Your booking is placed
uk_UA: Ваше бронювання отримане

en: Your booking request is expired. Please start a new booking request.
uk_UA: Вичерпався термін вашого запиту на бронювання. Будь ласка, створіть нове бронювання.

en: Your database is being updated in the background.
uk_UA: Ваша база даних оновлюється у фоновому режимі.

en: Your reservation is canceled.
uk_UA: Ваше бронювання скасоване.

en: Zambia
uk_UA: Замбія

en: Zambian kwacha
uk_UA: Замбійська квача

[ctx: Zero price]
en: Free
uk_UA: Безкоштовно

en: Zimbabwe
uk_UA: Зімбабве

en: and more
uk_UA: та більше

en: custom field name
uk_UA: назва користувацького поля

en: date in format %s
uk_UA: Дата у форматі %s

en: days
uk_UA: дня(ів)

en: empty string
uk_UA: пустий рядок

en: for
uk_UA: для

en: from %s
uk_UA: з %s

[ctx: from 10:00 am]
en: from
uk_UA: з

en: ft²
uk_UA: фут²

en: integer number
uk_UA: ціле число

en: integer, -1 to display all, default: "Blog pages show at most"
uk_UA: ціле число, -1 для відображення всього, початкове налаштування: "Відображати не більше"

en: m²
uk_UA: м²

en: nights
uk_UA: діб (доби)

en: none
uk_UA: Немає

en: of %d accommodation available. | of %d accommodations available.
uk_UA[0]: %d помешкання вільне.
uk_UA[1]: %d помешкання вільні.
uk_UA[2]: %d помешкань вільні.

en: time(s)
uk_UA: раз(и)

[ctx: until 10:00 am]
en: until
uk_UA: до

en: whitespace separated css classes
uk_UA: CSS класи, розмежовані пробілами

en: x %d adult | x %d adults
uk_UA[0]: x %d дорослий
uk_UA[1]: x %d дорослих
uk_UA[2]: x %d дорослих

en: x %d guest | x %d guests
uk_UA[0]: x %d гість
uk_UA[1]: x %d гостей
uk_UA[2]: x %d гостей

en: x %d time | x %d times
uk_UA[0]: x %d раз
uk_UA[1]: x %d рази
uk_UA[2]: x %d разів

en: yd²
uk_UA: ярд²

en: — Add new —
uk_UA: — Додати нове —

en: — Any —
uk_UA: — Будь-яке —

en: — Select —
uk_UA: — Оберіть —
